Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 06 21:09

Apkraustyti? Sprendžiant iš vaizdo, kurį pirmiau aprašėte (galva atplėšta nuo kūno ir t. t.), vargu ar kas būtų drįsęs prisiartinti, ką jau kalbėti apie vagystę... :shock:
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 06 21:19

Manau, žudikas nepasibaisėtų apkraustyti savo aukos (ar jos liekanų).
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 06 21:25

Tai aisku kad nesibaisetu, gi reikia "spoila" pasiimti :)
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 21:37

Na bet vistiek sakykit ką norit, bet verslininkas įtartiniausias <_<

Na bet ginkluotis reik, ko tie vilklakiai dar bijo apart sidabro? Nesu turtingas, o be savigynos priemonių žiūrėk ir pribaigs, namas mano juk miestelio pakrašty :(
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 06 21:58

LithStud rašė: namas mano juk miestelio pakrašty :(


Kur ten apsigyvenęs? Kuom užsiimi? Pakraštyje tik drąsūs arba kvaili gyvena.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 22:02

Kvailas buvau kai pirkau sklypą, galvojau bus gražus vaizdas į mišką, tyras oras, na žinai kaip būna kai iš tirštai gyvenamų vietų atsikeli.
Tik kažkodėl niekas parduodant neužsiminė jog šis miestelis turi parazitų bėdą - dar vilkolakiais vadinama :(
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 06 22:06

nu siaip jie atsparus, velniai. Tad jei uzpuls ir neturesi sidabriniu ginklu tai bandyk su kuo turi nudeti.. gal pavyks. Senoliu knygoje, dar zinamoje kaip Wikipedija, raso kad nuo vilkolakius atbaido rugiai, amalas arba sermuksnis. pabandyk gal pades, o jei ne taibetn kiti zinos, kad tai neveiksminga :D

p.s. dar raso, kad gelezis parodo ju tikraji pavidala :)
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 782
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Linas » 2010 Rgs 06 22:44

sveiki,katik grizau iš gretimo kaimo, kai sužinojau apie mero mirti, uzuojauta visiem. reikia kazka daryt, reikia gal kreiptis i kaimo senolę, kuri visada mums padeda, kaip bėda iškyla. a?
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 23:02

Kas man iš to jei parodys, išsigelbėt nepadės <_< Einu amalo ieškot :)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 06 23:26

Kaip bailiai kažkokie. Slepiasi po žolėmis ir šūdais visokiais... KOVOT reikia kaip tikriems miestiečiams. Jeigu gabalais kūnus drąsko ir plėšo, tai manot, kad kažkokios žolės ir šluotos padės? Reik eit medžiot, surast, suradus - pakast...

Išvis pagalvojau, kad aš nors ir senbuvis bei paprastas miestelėnas čia, tačiau ne visus pažystu. Žinau ti ktiek, kad LithStud yra kažkoks atsiskyrėlis, gyvenantis pakraštyje, nesėkmingo sandorio auka, nelly yra apsukrus žydiško ir kiauliško kraujo verslininkas, kuriam tik nuknist iš kišenės daugiau auskinių prastūmus keistos kilmės produktų (spėju visi Made in Čaina).

Kiti tarytum iš šešėlių, balsai iš minios gilumos. Ar tik nebus kurstytojai vikolakiai jie ?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron