Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 14:14

na jei nuotrauka ne falsifikatas tai sakyčiau jog sklapo kaip tik trūksta :)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 06 14:21

tiesą sakai, būsiu pražiūrėjęs.. visgi galva vistiek vietoj, o ne už 3 metrų..
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 06 16:09

ten nuotrauka ne dabartinio mero. ten sena nuotrauka įvykių, kurie mūsų miestelį pakratė prieš 40 metų. viskas taip pat prasidėjo nuo tuometinio mero žūties. istorija domėtis reik.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 06 16:42

ir anas meras išėjo su kirviu laimės ieškoti? išvada - negalima duoti merui paimti kirvio, nes bus problemų
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 06 17:49

tai aš jam siūliau, kai pirko kirvį, kad geriau pirktų garinį šautuvą ir apkabą auksinių kulkų. Bet ne, pataupė, tai va daba, laidotuvės brangiau kainuos.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija I

Standartinė saikas » 2010 Rgs 06 19:40

Tai gal nepasitikejo tavo gariniu sautuvu ir auksinemis kulkomis. Beto visokiems vilkolakiams ir vampyrams reikia sidarbtiniu kulku, cia kiekvienas mazvaikis tai zino!!!
Gal pats gerbemas musu prekeivis pats bijo sidabriniu kulku!!!

p.s. vakarais einu anksti miegoti ir kietai miegu, o rytais anksti keliuosi :P
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 778
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 19:41

Tai sakai siūlei? Na na, o ponulis nepanašus kaipo turintis daugiau 40 metų. Dar ir turbūt - o keistasai sutapime - irgi pirmasis auką radai? :ugeek:
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 06 20:21

Sveiki visi. Na, tikrai nesitikėjau, kad mūsų miestelio meras - amžiną jam atilsį - taip liūdnai baigs savo dienas... Nežinau, iš kur nelly k bassas žino istoriją, neva prasidėjusią prieš 40 metų, kai buvo nužudytas kitas meras. Mano senelis buvo ilgaamžis ir gerai pažinojo senuosius miesto gyventojus, ne kartą pasakojo jų gyvenimo istorijas, tačiau šios nesu girdėjusi... Ar tikrai bassas kalba apie tuos pačius asmenis?
Kad ir kaip būtų, mero netektis yra siaubingas sukrėtimas mūsų bendruomenei, todėl dabar turėtume būti vieningi, o ne aklai ieškoti kaltų.
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 06 20:40

pasirauskite miestelio bibliotekos archyve. jame rasit aprašytus siaubingus įvykius, prieš 40 metų.
o dėl aukos radimo,tai spėju, kad ne pirmas radau. man toks įtarimas, kad merą kažkas spėjo apkraustyti. tik nepasivargino pranešti, kad rado. ir aplamai, užteks jau diskutuoti, ainu užbarikaduosiu duris nakčiai ir pasijamsiu du garinius pistoletus, kad po ranka būtų. labanakt.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 06 21:03

Bet kokiu atveju, kažkas kaltas dėl šio įvykio, ir dėl kylančių neramumų. Kraujo ištroškę vilkolokiai, tūnantys tarp mūsų, drumsčia visų meistelėnų ramybę. Esu visiškai įsitikinęs, kad piktavaliai padarai maskuodami save instinktyviai agresyviai elgiasi įtarimus versdami kažkam kitam ir siūlydami nesicackinant padaryti galą. Arba pernelyg apsukriai sukantys uodegą ir saldžiai meilikaujantys... Hmmm...

Ar tokių buvo? Prisiminkime mūsų šios dienos įvykių seką ir reakciją, elgseną... Yra kelios personos, kurios man labai ramybės neduoda.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron