Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 06 10:42

nu taip, gražu... siūlyti pakarti miestelėnus, kuriem gal tiesiog labai sunkus pirmadienis pasitaikė. kam nebūna? aišku apsilankyti pas juos ir pažiūrėt ar apskritai gyvi gal ir reiktų. pavojingi laikai... ypač su tokiais burtininkų karų veteranais... bassas, nepyk, bet nepatinka man tavo biznis. neaiškus man tu. netvirtinu, kad atsakingas už mero žūtį esi, bet vistiek tu man neaiškus... nenustebčiau jei pats pagražinai mero lavoną radęs, kad pardavimus pagerintum. nekalbant apie tai, kad šios nelaimės kontekste gebate, gerbiamasis, nuolat reklamuoti savo prekes.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 06 11:06

Už nekaltų žmonių "kabinimą" aš ir visi miestelėnai tikrai neatleisime!

Aklas skerdimas ne ką gerensis nei vilkų, vikolakių ar tų pačių vilkolapių... Man įtarimą taip pat kelia labai tas verslumas :/
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 11:40

Hmmm siūlyčiau įkirsti jam vieną jo paties auksinių kulkų į galvą: mirs, na nekaltas nieko nepadarysi;
bet jei liks gyvas tai bus puikiausias įkaltis.

Girdėjau mūsų proseneliai taip raganas atskirdavo. Tai manau vilkolakius irgi sugebėsim taip atskirt.





Edit: Gramatikos klaidos :D
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 06 12:34

kaip matau keli miestelėnai ridena bačką ant doro verslininko. jūs man įtartini. gal jūs išvien su vilkolapiais?
kaip tik turiu naujo modelio garinį tiesos ieškiklį. gal reiktų jus patikrinti?
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 06 12:42

aha. o aš turiu krištolinę liustrą ir galiu ne tik kad patikrinti prigimtį bet dar ir numatyti orus :) kai netingėsiu, pakelsiu akis ir pasakysiu kas čia dabar dėl visko kaltas :) dar kaip bonusą pranešiu orus :D
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 06 13:04

abss pirmas tikrinamųjų sąraše. tikrinsiu ir tave ir tavo liustrą ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 06 13:10

gerai. o aš tave patikrinsiu :)
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 13:51

Kai vienas kitą patikrinsit rezultatus praneškit :P Tada jau liaudis manau savais metodais abu patikrins.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 06 14:07

Tiek to. Neturiu aš liustros krištolinės :). Nors basas al k bassas savo krautuvėlėje tikrai visko turi už gerą kainą. Įtartinas man jis su savo prekėm ir reklama, bet linčiuot tikrai nesiūlau. Man vistiek mero žūtis labiau primena savižudybę. Arba sinoptikai vėl suklydo dėl vilkolakių aktyvumo prognozių (gi žadėjo, kad nieko nebus). Kol kas bet koks linčiavimas šiandien labiau kvepia susidorojimais atsitiktiniu būdu, nes nėra jokio pagrindo ką nors nulinčiuoti. Ir bet kokie aktyvūs siūlymai tai daryti labai primena niekšiškus planus iš aktyvėjančių vilkolakių stovyklos.... Aš šiandien esu linkęs susilaikyti nuo skubotų veiksmų ir tikiuosi, kad bus išvengta nereikalingų miestelėnų aukų nuo kaimyno rankos...
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 06 14:10

bassas labai vaizdžiai nupasakojo aplinkybes, gaila tik, kad visi jau matė nuotraukoje mūsų gerbiamo mero lavoną.. Ir galva atrodo vietoj, ir skalpas sveikas :roll:

Įdomu kokiu tikslu reikėjo taip perdėtai apibūdinti įvykio vieta? m?
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron