Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 06 06:53

Pirmasis rytas: Mero netektis

Paveikslėlis

Naktį miestelio meras Hizard neapsikentęs staugimų, pasiėmęs kirvį išėjo ieškot kaltininkų. Toli jam nenuėjus, savo kiemelyje, rado, deja ne jis juos, o jie jį. Iš ryto šiam nepasirodžius darbe nelly k bassas, kuriam reikėjo leidimo pardavinėti naują išradimą parakuotą druską, už nerealiai mąžą kainą, vos vos lenkenčią auksines kulkas, rado lavoną visai šalia vidinio įėjimo į Hizard namus.

Miestelis greitai sujudo, kur tai matytą žudyti visų išrinktą, gebiamąjį merą. Po trumpų debatų ir LithStud įžalgaus pasiūlymo buvo nuspręsta rengti lynčo teismą tiems, kas tai padarė.

Naktį mirė: Hizard jis buvo miestelio meras

--------------------------------------------------
Žaidimas prasideda galite lynčiuoti.
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 06 08:29

ot bjaurybės! Už mero mirtį neliks nenubaustų.. manau, kad dauguma mūsų jaučiam, kas yra kaltas dėl šios žmogžudystės, nėra reikalo laukt, kol nelemta teisėsauga pagaus (arba ne) tą nelemtą vilkolakį. Siūlau surengti lynčo teismą!
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 06 09:05

man tai kvepia savižudybe čia :)
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 06 09:18

galbūt nelly k bassas norėtų papasakoti apie savo "radinį" daugiau detalių, kad būtų aiškiau kas nutiko...
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 06 09:31

Taip taip - reikalauju daugiau detalių! O po to - kabinsim ant šakos! Mūsų saugumas svarbesnis, nėra čia ko laukti dykaduonių pareigūnų BENT jau dėmesio...

O gal meras nenorėjo duoti leidimo neveiksmingiems ginklams prieš... mums visiems puikia žinomą priešą?
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija I

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 06 09:44

o tai buvo ir yra toliau siaubinga. aš ryte lėkte nulėkiau į mero kontorą, kad gauti leidimą, pabeldžiau į durį - jokio atsako. (o tokiu metu meras jau būdavo kontoroje). Iškart man tapo neramu. Tada mane pajamė negera nuojauta ir jau bėgte (su penkiais uždusimais pakeliui), nulėkiau iki mero namų. Ten pabeldus taip pat durų neatidarė. Taigi nutariau apibėgti apžvalginį ratą aplink mero rezidenciją.Bėgant ratu pradėjau apžiūrinėti ir tikrinti įėjimus (viso 5i), Šoninis - nieko, kampinis - nieko, vidurinis - nieko. Ir tada belėkdamas per vidinį kiemelį (jau buvau visai supanikavęs) už kažko užkliuvau ir vožiausi. O siaube, siaube. Tai buvo jo.....
lavonas. Tiksliau tai, kas iš jo liko. Pradžioj net nepažinau kas čia toks. Galva nurauta voliojosi už kokių 3 metrų nuo kūno. (lyg tyčia turėjau matavimo ruletę. pavyzdinę, tokią, kuriomis prekiauju). Pagal galvą sunku buvo atpažinti kas ten toks. Nes likę tik pusė kaukuolės kaulo (ir tai švariai nugraužta), ir plaukai. Nors ir taip subjaurota galva vistiek iškart atpažinau, kad tai meras. Kaip minėjau plaukai nepaliesti, o visi gi žinom, kad mero plaukai išskirtiniai - t.y. laaabai ilgi. Ilgiausi miestelyje. Dar kas keista, visai nėra kraujo. Panašu, kad meras buvo užgraužtas, o po to kažkas švariai išvalė kiemelį. Ir nepanašu, kad tai žmonių darbas. Aš ne ekspertas šioje srityje, bet pastebėjau kandimo žymę ant kaukolės. Apimtas siaubo pagalvojau, nu ir pagaida, tai dabar licencijos prekybai reiks laukt pusę metų. Kol bus išrinktas kitas meras ir pan. Va aš būčiau meru, tai būtų paprasčiau.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 09:56

Sutinku su Mindaugu, nu kam vilkam meras - visi juk žinom jog dėl valstybės tarnautojo mirties netruks prisistatyti koks saugumo agentas "ištirti". Tai reik patiem greičiau iškuopt šitą reikalą ir kaltininką paut*** žemyn pakabint.

O kur mūsų daktaras? Tegu apžiūri kūną, o tai tuo suktu verslininku tikėti neverta, gal viskas surežisuota jog atrodytų kaip vilko užpuolimas.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 06 10:01

Labai jau šaltakraujiškas tas tamstos "verslininko" susirūpinimas mero likučių ištyrinėjimu, netgi atstumų išmatavimu :/ Nenustebčiau, jei ta informacija surinkta siekiant ją parduoti kokiems nors prisplakėliams "knisčiams", kurie tik ir skleidžia purvinus gandus tarp ir taip įbaugintų miestelėnų...

Ir koks gi tikslas bėgioti aplink visus praėjimus, jeigu pagrindinis uždarytas? Doras pilietis niekuomet nedrumstų visų mūsų mylimo mero ramybės (dabar jau amžinos).

Įtarimas man dar kyla dėl kelių "miestelėnų". Dar iki šiol nebuvau sutikęs jų nei mieste, nei naktį iš savo namų pro langą nemačiau šviesos pas juos... Matė kasnors tinaKris, saiką ir shmulinį? Gal derėtų pirmoje eilėje patikrinti deramai kur jie buvo ir kur jie dabar?
Paskutinį kartą redagavo Mindaugas 2010 Rgs 06 10:16. Iš viso redaguota 1 kartą.
Priežastis: Gramatinės klaidos
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 06 10:14

O gerai sakai, pirmadienis normalūs žmonės keliasi iš ryto ir darbui ruošiasi, o šitųjų dar nė nematėm.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 06 10:26

ką ten tikrint. ant šakos juos. ant šakos. Beje mano parduotuvėlėje yra labai stiprių virvių, kaip tik tinkamų šiam reikalui. Parduočiau už prieinamą kainą. O dėl šaltakraujiškumo, tai jūs teisus, o potencialus pirkėjau. Aš gi dalyvavęs burtininkų karuose (kaip samdytas ekspertas), tai matęs ir šilto ir karšto. Kažkokia nutraukta galva, manes neišgąsdinsi. Beje, meras būtų gyvas, jei būtų nusipirkęs mano krautuvėj kamštukus ausims. (nebūtų ėjęs pažiūrėt, a kas ten staugia po l angais???).
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių