Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė Linas » 2010 Rgs 08 21:28

o tai šiek tiek buvau dingęs, kad jums pasakyt gerą žinią. Mat ta senoji kaimo būrėja man pasake kas tas niekšas kuris visus čia bando sukiršinti ir visus nudobti. bet kol kas negaliu jums šios paslapties pasakyti, nes busiu nužudytas. bet savo sprendimą priėmiau

!lynch 4. saikas

Toks sprendimas darau, tik tam kad prisivilioti žudiką.
Saikai, nepyk mums reikia masalo
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1503
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 09 09:29

Siūlau bendru sutarimu trumpinti dienos trukmę iki 12 valandų pradedant nuo kitos dienos. Aktyvumas apgailėtinas, tai kam tada tempti laiką?..
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 09 09:43

Kad vieną aktyviausių žmonių vilkai suėdė <_<
Na o aš pats jei galiu tai iš darbo rašinėju, bet kartais tiesiog nebūna kada (kaip vakar).

Dabar berods tinaKris iškėlė klausimą kur buvau tą naktį kai Mindaugas žuvo. Na liudininkų neturiu, bet tiesiog miegojau ramiai pakampes amalu nukabinėjes.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 09 11:09

Mano siūlymas nesusijęs su tuo, kas ką suėdė. Tiesiog susidarė įspūdis, kad realiai niekam nereikia 36 valandų ir pilnai papaktų 12 valandų dienos. Jei visi pritartų, manau moderatorius tam irgi neprieštarautų. Jei yra žaidėjų, kuriems toks trumpinimas nepriimtinas, tuomet tegul lieka kaip yra. Tik norėčiau, kad visi išsakytų savo nuomonę šiuo klausimu. Pageidautina trumpai, per daug nediskutuojant, kad nesiterštų per daug forumas tuo, kas nesusiję su pačiu žaidimo veiksmu.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 09 15:04

!lynch 4. saikas
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 09 17:10

abss, būtų labai įdomu sužinoti, kodėl manęs nebelinčiuojate, matomai, vilkolaki, norite išnešti sveiką kailį nulinčiuodamas kitą, nekaltą miestelėną?

Tam, kad nebūtų nulinčiuotas nekaltas žmogus, visiems miestelėnams pranešu ir savo slaptą galią, kuri pastaruoju metu, kai prasidėjo žudynės, pradėjo reikštis naktimis: sapnuoju pranašingus sapnus. Šią naktį mano pranašystė parodė, kad gerbiamasis abss yra vilkolakis, o tai ir yra mano slaptasis įrodymas, apie kurį kalbėjau. Tikėjausi, kad nereikės taip anksti atskleisti savo paslapties ir tapti vilkų pagrindiniu taikiniu, bet tikiuosi, kad mūsų miestelio daktaras į tai atsižvelgs padės ištikus nelaimei (arba padės jos išvengti ;) ).

Žinoma, tikėti galite tik mano žodžiu, ir jokių akivaizdžių įrodymų kolkas neturiu, bet jei Mes, visi miestelėnai, susibursime ir nulynčiuosime pirmąjį vilkolakį abss, tuomet jau turėdami įrodymų galėsite spresti ar aš sakau tiesą ar ne.

Pagarbiai, miestelio muzikantas, šokėjas ir pranašas

Almiz
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė Hizard » 2010 Rgs 09 17:30

Siuo metu lynchai pasiskirste po lygiai. Taigi palauksiu iki kol grįšiu namo apie 22h, gal veliau. Tačiau paskutinio lynčo, kuris bus skaičiuojamas laikas 22h. Jei bus lygų padės visagalis Random skaičių generatorius ;)
Hizard
 
Pranešimai: 39
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 18:30

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 09 17:39

Almiz rašė:abss, būtų labai įdomu sužinoti, kodėl manęs nebelinčiuojate, matomai, vilkolaki, norite išnešti sveiką kailį nulinčiuodamas kitą, nekaltą miestelėną?


Atsakymas elementarus. Skaičiai kalba patys už save. Arba aš nulinčiuojamas garantuotai, arba sudarau situaciją, kurioje galiu potencialiai išgyventi. Gyventi nori visi, ir žmonės ir vilkolakiai (žmonės ypač). Be to kas žino, gal besigelbėdamas netyčia pasirinkau vilkolakį. Pagyvensim, pamatysim.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 09 18:05

Almiz rašė:pranešu ir savo slaptą galią, kuri pastaruoju metu, kai prasidėjo žudynės, pradėjo reikštis naktimis: sapnuoju pranašingus sapnus.


shmulinis rašė:Mat ta senoji kaimo būrėja man pasake kas tas niekšas kuris visus čia bando sukiršinti ir visus nudobti.


Atleiskite, nors aš moteris, o mums neva labai patinka intuicija, prietarai ir burtai, pranašingi sapnai ir būrėjų pranašystės manęs neįtikina... :geek:
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 09 19:23

Bet lynčiuot reik :P nepaliksim gi vilkolakiam dar vieno šanso nebaudžiamiems žudyt mūsų taikius gyventojus.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron