Mafija I

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 08 10:14

Vaizdas buvo kraupus! Už mūsų gerbiamą miestelėną bus atkeršyta ir ne bet kam, o paprastu miestelėnu apsimetančiam vilkolakiui..

Linčiuojam !lynch 6. abss



---------------------
nuėmiau taškus, kurie nevietoj
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 08 10:32

Almiz, būtų malonu gauti argumentų tokiem kaltinimam. Dar labai būtų įdomūs argumentai, kodėl turėčiau patikėti, kad nebandai apsaugti savo kailio (kailio tiesiogine to žodžio prasme).
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 08 10:59

praėjusią dieną nesiryžau pasikliauti savo nuojauta ir prikalti tavęs prie stulpo, o po šios nakties viskas paaiškėjo - tai tu esi ta pabaisa nužudžiusi mūsų gerbiamą merą ir Mindaugą Aputį. Gerbiamieji miestelėnai kol kas turės patikėti mano žodžiu, nes akivaizdūs įrodymai bus dienos pabaigoje.
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 08 11:09

Nuojauta :D OK, tebūnie. Aš balsuoju už tai, kad būtum nulinčiuotas tu. Galbūt klystu, bet tavo pozicija labai primena bandymą aktyviai pulti siekiant iš anksto užsitikrinti, kad žvilgsniai nenukryptų į tave patį. Kadangi geresnių kandidatų ir svaresnių argumentų šiai dienai neturiu, !lynch 2. Almiz.
Paskutinį kartą redagavo abss 2010 Rgs 09 15:03. Iš viso redaguota 1 kartą.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė Almiz » 2010 Rgs 08 11:35

Viską paliksime spręsti likusiems miestelėnamas. Įrodymai yra, ne tik nuojauta, bet juos pamatysime tik dienos pabaigoje.
Almiz
 
Pranešimai: 63
Užsiregistravo: 2010 Kov 30 11:51

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 08 12:21

Almiz rašė:miestelėnai kol kas turės patikėti mano žodžiu, nes akivaizdūs įrodymai bus dienos pabaigoje


Almiz rašė:Įrodymai yra, ne tik nuojauta, bet juos pamatysime tik dienos pabaigoje.


Taigi, gerbiamieji mietelėnai, Almiz turi (akivaizdžius) įrodymus, kad aš esu kaltas dėl žudynių, kuriais pasidalins dienos pabaigoje. Iki tol jūsų yra paprašyta pasitikėti jo žodžiu ir balsuoti už mano, abss, linčiavimą. Kadangi aš įrodymų jokių neturiu prieš ką nors, tik įtarimus, belieka nusileisti esamiems įrodymams (kuriuos, kaip minėta, gausite dienos pabaigoje) ir paprašyti mane nulinčiuoti. Nes įrodymai kalba patys už save. Žinoma, negaliu nieko į juos atsakyti, nes jų dar niekas nematė, bet negi galima abejoti tokio doro miestelėno žodžiu kaip Almiz.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 08 15:18

!lynch 6. abss

Na kadangi mane užvaldė aklas pyktis, visgi nužudėt vieną linksmiausių kaimelio žmonių, tai ir griebiam už ausų kurios mano manymu labiausiai kyšo.
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 08 16:58

Šiek tiek atsigavau po patirto šoko... Mane stebina kai kurių miestiečių reakcijos. Taip, abss kelia įtarimų, tačiau ar mes, visi likusieji, nekeliam? Ką, pavyzdžiui, tą naktį veikė LithStudas? Toks jausmas, kad pratrūkęs pyktis (ar baimė) užtemdė mums akis. Pasižiūrėkime į viską atidžiau.
Visų pirma, kai kurie miestiečiai iki šiol nepasirodė mūsų akyse, nepareiškė užuojautos dėl gerbiamo Mindaugo, tarsi jo žūtis nieko nereikštų. Verslininkas nelly k bassas išdūmė kažkur savaitei, kaip tik prieš šį tragišką įvykį. Nekalbu apie misterį x Shmulinį, kuris išvis nesirodo...
Saikai, o kaip tu jautiesi po to, ką patyrėm?.. :( Manau, prieš priimdami sprendimus, turime gerai pagalvoti...
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė abss » 2010 Rgs 08 17:15

Nežinau kuo nusipelniau tiek dėmesio. Nužudytas buvo Mindaugas. Vakar diena buvo paremta aklais badymais bandant išgauti reakcijas. Mindaugas vienaip ar kitaip užkabino beveik visus (nelly k bassas, Almiz, tinaKris, shmulinis, saikas). Manęs tame tarpe nebuvo. Kokio galo tada man žudyti Mindaugą, jei aš būčiau vilkolakis? Almiz čia reiškiasi nedaug. Ateina, pareiškia "pjaukim ką nors" arba "pjaukim tą ar aną", išsivarto "taigi pažįsti mane, muzikantas aš" ir viskas. Įtartinesnio tipažo paieškot reiktų. Visi gali peržiūrėti įrašus nuo pradžios ir pataisyti, jei kažkur suklydau, nes mintis dėstau iš atminties. Labai bus įdomu pamatyti jo tariamus įrodymus. Jei jo įrodymai yra palaikų analizės principu paremti, bijau, kad miestelėnų laukia didelis nusivylimas. Jūsų teisė rinktis.
abss
 
Pranešimai: 62
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 08:49
Miestas: Vilnius

Re: Mafija I

Standartinė tinaKris » 2010 Rgs 08 18:04

Dėmesys krypsta į tuos, kurie reiškiasi. Va, geriausia tylėt, tuomet įtarimų nebus... :)
Žvakių sielos liepsnoja.
Vartotojo avataras
tinaKris
 
Pranešimai: 38
Užsiregistravo: 2010 Rgs 02 22:33
Miestas: Vilnius

AnkstesnisKitas

Grįžti į Mafia

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron