Vassal: Eclipse

kurios netilpo kitur

Vassal: Eclipse

Standartinė Linas » 2012 Vas 02 18:31

Tai kada žaidžiam, Rokai? ;)
Pauliau, Tomai, Andriau - jūs turite būti čia ;)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Vassal: Eclipse

Standartinė nelly k bassas » 2012 Vas 03 21:31

tai shtai kaip yra. Rokas zadejo per skype paaiskint, kaip ten su tuo vasalu draugaut. Bet nesirodosi jis skype. Taigi ash out.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Vassal: Eclipse

Standartinė Totem » 2012 Vas 06 14:42

nelly k bassas rašė:tai shtai kaip yra. Rokas zadejo per skype paaiskint, kaip ten su tuo vasalu draugaut. Bet nesirodosi jis skype. Taigi ash out.

Sveiki, aš truputi keliavau šian bei ten todėl nebuvo kada man prisėsti prie kompiuterio. Bandome tada šiandien organizuoti 20:00 val Ok ?
Vartotojo avataras
Totem
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2010 Gru 19 19:22

Re: Vassal: Eclipse

Standartinė Linas » 2012 Vas 06 15:30

Galim ;)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Vassal: Eclipse

Standartinė vaidu0klis » 2012 Vas 06 18:48

Aš ir pamėginsiu prisijungt, jei pavyks :) nors kolkas nežinau ar ten viskas tvarkoj.. isirašiau eclipsės 1.5.2 naujausią modulį, ale servery labai jau tuščia ten, tik aš vienas sėdžiu, tai nzn ar taip turi būt ar nea :)
Vartotojo avataras
vaidu0klis
 
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2011 Sau 02 21:15

Re: Vassal: Eclipse

Standartinė Totem » 2012 Vas 06 20:28

vaidu0klis rašė:Aš ir pamėginsiu prisijungt, jei pavyks :) nors kolkas nežinau ar ten viskas tvarkoj.. isirašiau eclipsės 1.5.2 naujausią modulį, ale servery labai jau tuščia ten, tik aš vienas sėdžiu, tai nzn ar taip turi būt ar nea :)

Primenu, kad renkamės 20:00 val. sukursiu kambarį pav. "Hexagon". Nepamirškite atsisiųsti naujausios versijos Modulio 1.5.2 Jeigu norėsite su amnimis susiekti asmeniškai mano skype: t-o-t-e-m (mikrofono ir ausinių neturiu) :lol:
Vartotojo avataras
Totem
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2010 Gru 19 19:22

Re: Vassal: Eclipse

Standartinė vaidu0klis » 2012 Vas 07 01:30

Sužaidėm šiandien su Roku vieną eclipsės partiją 1 vs 1. Pasakosiu iš savo pozicijos kaip viskas vyko.

Aš pagalvojau, kad išmėginsiu Andriaus taktiką ir pasirinkau išprususių ateivių rasę,
nes man mėlynieji išties pasirodė labai overpovered rasė, Rokas pasirinko baltuosius
su jų mažaisiais gamybos kaštais. Pradžia kaip ir įprasta buvo plėtros ir vystymosi amžius.
Rokas aktyviai eksplorino link manęs, o aš prisibijodamas jo mėginau užkirtinėti jam kelią ir tai puikiai sekėsi..
galop vienintelis kelias pas mane Rokui buvo per centrą. Taigi pasisekus Rokui nukalt pora ancientų ir pasiturbint
senovinėmis technologijomis savo laivus, bei laiku papasavus - gavo pirmenybę į vienintelį pigesnį ginklą (oranžinį kauliuką)
jo laivai pasidarė labai grėsmingi :) +3 modifikatoriai, 2 oranžiniai kauliukai (tik bėda kad laivai buvo visai be shieldų)..
Taip pasistiprinęs jis sugalvojo su 1 interceptoriumi ir trim cruiseriais imti centrą ir labai pasisekus centrinę stotį
nušlavė savo pirmu ėjimu ir negavo jokio pasipriešinimo. Protingųjų rasei pasidarė nejauku.. jų panosėj atsirado
krūva stiprių laivų, su gera iniciatyva, o aš teturėjau mizerną 1 dreadnaughta ir 1 cruiseri ant ginybos. Bet labai
išprusę ateiviai nebūtų tokie išprusę jei neturėtų savo slapto plano.. o planas toks, jog sekančiu ėjimu nusipirko
smagią raketų technologiją ir užturbino tuos du laivelius taip, jog abu šaudė kruvomis jų ir nepataikymo tikimybė
būtų labai maža.. ir taip grėsmingai apsiginklavę pajudėjo jie atimti iš baltųjų centro. Roko imperija buvo pakirsta
tokio žingsnio ir atsitiesti praktiškai šansų nebebuvo.. paskutinį ėjimą Baltieji dar pasigerino šiektiek laivus užsidėdami shieldus
, bet ir Mėlynieji nesnaudė, paturbino kaip atsaką savo laivus irgi. Paskutinį ėjimą dar bandė baltieji paimti
centrą su 3 interceptoriais ir 1 cruiseriu, bet jokių šansų prieš du mėlynųjų dreadnaughtus (16 oranžinių kauliukų)
ir vieną cruiserį (4 oranžiniai) neturėjo.. ko pasekoje Baltieji prarado dar dvi planetas už 6 taškus.
Taip ir baigėsi ši dvikova triuškinančiu skirtumu - mėlynieji 49 taškai, baltieji 27 taškai.

Taip atrodė visata po visų ėjimų
Paveikslėlis

O taip atrodė išsimokslinimas
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
vaidu0klis
 
Pranešimai: 203
Užsiregistravo: 2011 Sau 02 21:15

Re: Vassal: Eclipse

Standartinė tms » 2012 Vas 08 14:10

ale ir sugebėk :D stipriausia rasė + kontaversiškiausias combo: plasma missle + gloun computer.
Prašosi namų taisyklės ;)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3181
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32


Grįžti į Bendro pobūdžio šnekos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron