Bile kas

kurios netilpo kitur

Bile kas

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 03 06:06

AndriusLT rašė:Kiekvienam leidžiama nemėgti kauliukų, plastmasės, medienos, sprigtų, kokių nors beprasmių "cube pusher'ių" arba dar ko nors..

"cube pusher'ių" . va čia mane sudomino, kas tas per cube pusheris? kažkas labai guraud ir įdomaus?
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Bile kas

Standartinė AndriusLT » 2011 Gru 05 09:26

nelly k bassas rašė:cube pusher'ių" . va čia mane sudomino, kas tas per cube pusheris? kažkas labai guraud ir įdomaus?


Jei kada teko žaisti žaidimą ir suvokti, kad tau visiškai lygiai vienodai - laimėsi, ar nelaimėsi, kad vietoje žaidimo temos čia galėtų būti bulvės ir kopūstai, ir šiaip, kad leidi laiką tik kubelius stumdydamas, tai žaidi "cube pusher'į". Sąvoka, žinoma, gali skirtis. Kas vienam žmogui super žaidimas, kitam gali būti pilkas kubelių stumdymas.
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Bile kas

Standartinė Artūras » 2011 Gru 05 11:06

Taigi, taigi..
Kodėl aš nenoriu klube žaisti karinių žaidimų? Nors juos labai mėgstu

Ogi todėl, kad jei oponentas neskiria SMG nuo 150 mm haubicos, Tiger tanko nuo K-1, o Junkersas ir Il'as visai nesuprantami padarai, tai man toks grajus praranda bet kokią prasmę ir įdomumą. Istorijos žinios lošiant karinę strategiją būtinos.

Kaip tarp kitko ir žaidžiant Agricola, Ore et labore, London, Shogun, CIV, El Grande, puerto Rico .... (tingiu toliau vardinti).

Todėl man pusheriais yra fantasy žaidimai, kur viskas priklauso nuo tavo asmeninės fantazijos, tačiau jos gali ir visai neturėti.

Arba, pvz. mechanikos. Yra klasikai (statistikos, matematikos ar istorijos asai) - Teuber, Knyzia, Rosenberg, Wallace, Matthews, Seyfarth..., kurie sukuria taip vadinamas "shtampofkes" ant kurių paskui Essenui prigamina naujai - senų, bet su kitokiais drabužėliais pusherių. Bet jei nesi klasikų išbandęs (bent kokį dešimtį kartų), iš kur gali žinoti - naujas čia žaidimas ar tik shtampofkės kopija.

Todėl aš neskubu duoti savo vertinimo, vadovaudamasis pirmu įspūdžiu.
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

Re: Bile kas

Standartinė Linas » 2011 Gru 05 14:12

"Ogi todėl, kad jei oponentas neskiria SMG nuo 150 mm haubicos, Tiger tanko nuo K-1, o Junkersas ir Il'as visai nesuprantami padarai, tai man toks grajus praranda bet kokią prasmę ir įdomumą. Istorijos žinios lošiant karinę strategiją būtinos."

Iš dalies sutinku Artūrai, bet istorija ne visada svarbiausia, beje Memeoir 44 arba Taid of Iron prie kiekvieno scenarijuas parašyta trumpa istorija :), bet svarbiausia įsijautimas į patį žaidimą, kad norėtum žaisti tokius žaidimus, na jei nepatinka tai jau kitas reikalas. Nes pavyzdžui TOI nesiūlau žaisti, kurie nori tik Geek prabalsuoti, siūlau tiems kas galvoja "gal jis man patiks, gal aš jį dar žaisiu, man patinka kariniai žaidimai, tai kodėl Hitleris pralaimėjo :) ir panašiai,".

Aišku , kad reikia į kiekvieną žaidimą įsijausti. Nes pvz jei nesi iš kaimo ir tau nepatinka kaimas ir visi jo reikalai, tai į Agricolos pasaulis gali būti neįdomus ;)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Bile kas

Standartinė mx4444 » 2011 Gru 05 17:07

Gal kas esat isbande senuka Serenissima zaidima?
mx4444
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011 Bir 01 22:00

Re: Bile kas

Standartinė nelly k bassas » 2011 Gru 05 17:28

deja, vat pirmą kart apie tokį išgirdau. Ir nelabai esu girdėjęs , kad kas nors būtų jį žaides.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Bile kas

Standartinė Totem » 2011 Gru 05 18:03

mx4444 rašė:Gal kas esat isbande senuka Serenissima zaidima?

Pirmą kartą girdžiu tokį žaidimą ;)
Vartotojo avataras
Totem
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2010 Gru 19 19:22

Re: Bile kas

Standartinė mx4444 » 2011 Gru 05 18:48

Na per daug ir nesitikiu. Gi 1996 metu senukas, o ivetinimas netoli 7. Tai sakyciau kai tokiu metu zaidimas visai gerai :)
mx4444
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2011 Bir 01 22:00

Re: Bile kas

Standartinė Linas » 2011 Gru 06 21:54

Rimvydai, tai jau turbūt Arcana važiuoja pas tave? Nes mačiau jau Furor'ai turi ;)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Bile kas

Standartinė Linas » 2011 Gru 08 19:29

Na ką ponai, atėjo laikas išsiaiškinti ks yra kas. Kas yra žaidimas, o kas yra "cube pusher'ių" :)
Tai gal jau kas pagalvojo koks žaidimas tikrai bus jo TOP-10?
Aš tikrai įtrauksiu, šiai dienai, Thunderstone, Cyclades, Merchants & Marauders, Tide of Iron (kazkaip reik suzaist kuo griečiau klube :) )

P.s.Tomai, numesk linką kur galima diskutuot apie Top-10 :) nes nelabai supratau :)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1501
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Kitas

Grįžti į Bendro pobūdžio šnekos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron