Miniatiūrų žaidimų stalai

kurios netilpo kitur

Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 23 22:07

Pribrendo laikas ir su miniatiūrų stalais. Vieną stalą, kaip matėte, Gediminas su Sauliumi jau atgabeno į klubą (specialiai tam jį ir pagamino). Tačiau pas mus klube šiuo metu bus žaidžiami Warhammer, Warhammer 40k, Warmachine, Infinity, At-43. Kaip mums - klubui - žaisti juos ant plikų stalų yra nesąmonė ir nelogiška. Reikia klube turėti bent vieną papildomą stalą. Ir kokybiškai dengtą.

Tam reikia papildomų ir minimalių (bent pradžioj) investicijų ir kai kurių žaliavų iš klubo narių. Žaliavos yra elementarus putaplastas, lipalas ir t.t. Apie jas galima bus pasiskaityti kategorijoje "Žaidimo aplinkos gaminimas".

Stalai turės būti kelių tipų, pavyzdžiui: miškinga vietovė, dykuma, griuvėsiai, industrinė ar futuristinė aplinka ir t.t. Kiekvienam žaidimui pagal tematiką ir atmosferą.

Žaidimo stalo kaina su dengtu paviršiumi be papildomų elementų:
iki 50 Lt stalo lenta + 70 Lt imitacinė žolė (30-40Lt, jeigu naudota imitacinė žolė) +15 Lt lipalas = ~100 Lt
Dykumos stalui tereikės tik lentos, lipalo ir smėlio.


Labai prašome prisidėti pareiškiant savo nuomonę ir pasiūlymus.

Aš prisidedu visapusiškai, tiek finansiškai tiek ir žaliavomis.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė Souls » 2010 Vas 23 22:14

Nu realiai uz visa sita butu gerai, kad remtu tie, kurie zais miniaturas. Nes pas mus yra ir tu, kurie nezaidzia jomis. Realiai uztektu vieno stalo. Viena puse padengi dirbtine zole, o kita palieki nedengta, kaip sakei dykumai. Padengi staltiese ant stalo, kad nesuplesyt zolytes ir viskas. Nes realiai didelio stalo reiktu tik warhammeriui, kaip del warmashine nzn, o infinity plotu nereik, nes viskas turi buti koncentruota, nes zaidimo pagrindas coveris yra.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Souls
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 14:34

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 23 22:33

Warmachine žaidžiamas ant tokių pačių gerai paruoštų stalų:
http://www.furor.lt/lt/index/visos_naujienos/?id=362

O betkokiu atveju žaisti ant pliko stalo tarp knygų, vazonų ir t.t.... Gal tai ir originalu :)
http://www.boardgamegeek.com/image/1429 ... size=large

Niekas nedaro kitos pusės dengtos vienaip, kitos kitaip. Brūžinsis pastoviai, smėlis trupės. Lenta ten masyvi.

Man asmeniškai yra svarbu, ar žaisti tarp tualetinio popieriau ritinėlių bokštų, ar tarp gerai atrodančių pastatų ir žemės imitacinės aplinkos.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė Souls » 2010 Vas 23 22:42

Nu ten matau warmashine lenta tinka ir infinity, kazin ar didesniu reiktu, nes pas daugeli dar mazos armijos, net 140 pointu nesudaro. Kaip minejau, warhameriui reikia didesniu lentu, nes ten armijos masyvios.
Paveikslėlis

Paveikslėlis
Souls
 
Pranešimai: 23
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 14:34

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 23 22:46

Na taigi galima atriboti lentoje pažymint ribas :) O likusius kraštus naudoti visokiems atributams. Galima ir perlenkiamą ar sudedamą lentą galų gale. Manau ta pati kaina ten gaunasi. Dydis ne esmė.

Dydis nėra aktualus, nes greičiausiai greitai bus sprendžiama, kurią dieną rinktis papildomai klube. Žmonių srautas auga, miniatiūros užima daug vietos.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė 374 » 2010 Vas 24 01:12

Kadangi esu nemažai stalų pagaminęs galiu pasidalinti patirtimi:
1. Dydis WH jau turite ir dydį žinote, o Warmachine, Infiniti, AT-43 geriausias 120x120 cm. (armijos dydis taškais neįtakoja stalo matmenų, nes kiekvienas žaidimas taškus skaičiuoja skirtingai). Iš patirties galiu paskyti, kad patogiausia gaminti, sandėliuoti, nešioti... jei stalai tiksliau ant bet kokio stalo padedamos plokštės būna mažesnės. PVZ 120x120 atveju patogiausia naudoti dvi viena šalia kitos padėtas 60x120 cm plokštes. Pageidautina, kad plokštės nebūtų sunkios ir nelinktų. įtariu jūsų klubui geriausia būtų užsukti į baldinėmis plokštėmis prekiaujančia įmonę ir nusipirkti visą lapą 8-10mm storio nelaminuotos plokštės ir paprašyti, kad vietoje ją normaliomis staklėmis supjaustytų reikiamais gabalais. taip turėsite 6 gabalus 60x120 už ~50-70 LT(čia visų kaina, ne kiekvieno) Nelaminuota geriau, nes ji gerokai pigesnė ir ant jos geriau laikosi klijai, dažai etc. Žolė gražu, bet gana nepigu. Visiškai gerai atrodo tiesiog keliomis spalvomis nupurkštas stalas (pvz žalia, ruda, smėline, pilka) Galima suteikti stalui šiek tiek faktūros maišant lipalą su kokia nors kaka, tačiau persistengti nevertėtų, nes dėl nelygaus paviršiaus bus sunku stovėti figūrėlėms o svarbiausia, kad aplinkos elementų pagrindai gausis stipriai atsiknioję ir atrodys szlykszciai. Kolkas tiek.
374
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 00:38

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė magyar » 2010 Vas 24 01:15

Mmm... Pasikartosiu matyt, bet jau matyt kad surinkau tekstą, tai ir papostinsiu. "Warmachine" žaidžiamas 4' x 4' stalų (4' = 4 pėdos) arba 120 x 120 cm. Panašaus stalo užtenka ir normaliam "INFINITY". Lentos paprastai supjaustomis tokiomis 4' x 2' (120 x 60 cm) ir sudedamos ant stalo po dvi. Šitaip, esant reikalui, žymiai patogiau transportuoti. Nesu tikras dėl WH stalų, bet man rodos žaidžiama ant 6' x 4' stalų. Vadinasi sudėjus ant stalo tris tokias lentas, kuo puikiausiai bus galima žaisti ir WH.

P.S. Žolės imitacijos paklotai užknisa. Mes lentas šiek tiek pagruntuojame ir nupurškiame kelių skirtingų spalvų ar tonų purškiamais matiniais dažais. Žymiai praktiškiau ir atrodo geriau.
magyar
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 11:38

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė Mindaugas » 2010 Vas 24 01:31

Daugmaž aišku.

O jeigu tarkime iš trijų gabalų padarius vieną stalą ir užklojus žole, ar neatrodo kraupiai susikirtimo vietos? Neatsilapoja?

Kokie stalai buvo naudoti Warmachine turnyro fotografijose? Irgi visi dažytu paviršiumi ? Šiaip žolė labai fainai man tiek vizualiai tiek ant apčiuopimo bei žaidimo buvo.

Yra mintis, kad jeigu iš kelių gabalų padaryti plokštę, tai jas susegti kokiu nors laiko patvirtintu būdu iš apačios. Nieko nėra šlykščiau už besikraipančius susikirtimo taškus ir mane tas nerviškai veikia. Ypač, kai kas nors atsiremia ir įvyksta koks "žemės drebėjimas" ties ta vieta...
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė magyar » 2010 Vas 24 01:44

Mindaugas Aputis rašė:Kokie stalai buvo naudoti Warmachine turnyro fotografijose? Irgi visi dažytu paviršiumi ? Šiaip žolė labai fainai man tiek vizualiai tiek ant apčiuopimo bei žaidimo buvo.


Jo, ten tokios lentos ir buvo. 374 jas šauniai pagruntavo te su kažkokiu stuffu, o aš pats jas nupurškiau ir tiek.
Žinoma, lentos kartais būna išlinkusios nevienodai, gal ir supjautos nelabai lygiai, yra lentų suėjimo siūlės. Nieko nepadarysi. Ir žemės drebėjimų būna. Aišku, jeigu niekur nesiruošiate transportuoti, tuomet nėra reikalo lentą per pusę pjauti.
magyar
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 11:38

Re: Miniatiūrų žaidimų stalai

Standartinė Saulius » 2010 Vas 24 09:24

4"x 4" stalai Warhammeryje irgi naudojami, bet tik mažuose turnyruose iki 1250pt. Jų perspektyva paprasta, kol mažai žaidėjų ir nedidelės armijos, viskas ok, o ateityje vis tiek teks didelius naudoti, todėl aš nenoriu investuoti į laikinus daiktus, geriau iškarto imti 6"x 4", jis naudojamas ir turnyruose kai žaidžiama 1000pt mūšiai, po dvi poras ant vieno stalo.
Taip pat dideli stalai nemaišys žaisti ir rimtesnius stalo žaidimus, kur krūvos kortų ir statistinių lentelių, bei RPG.
Aš ruošiuosi šiandien atvažiuoti į klubą ir jeigu kas su manimi, tai galėsime nuvažiuoti į senukus ir nupirkti dar vieną stalą, pas mane į mašiną telpa kaip tik 6" x 4".
Apie jokius sujungimus aš nenoriu net pagalvoti, tai anonizmas, vežiosime kai reikės su didelėmis mašinomis. Nekenčiu tarpų. Žolė žymiai maloniau, nei gryni dažai. Nebent kas gerai padarytų gruntą ir kitus dalykus.
Realiai mums dabar svarbu 2-3 stalai ir krūva teraino pagal reikalavimus. Galima bus išsiskirstyti darbais susidėjus medžiagas į krūvą.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Kitas

Grįžti į Bendro pobūdžio šnekos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 8 svečių

cron