2010.04.07 Hexagon trečiadienis

Klubo susitikimai

Re: 2010.04.07 Hexagon trečiadienis

Standartinė Walgis » 2010 Bal 06 20:04

Warhammeri zaisime mes: Algirdas (as), Gediminas, Saulius, Lukas. tikimes kaipnors visi draugiskai sutilpti :)
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: 2010.04.07 Hexagon trečiadienis

Standartinė Nerijus » 2010 Bal 06 20:24

saikas rašė:[-] Smallworld:: Nerijus + Iveta + Laisva vieta + Laisva vieta + Laisva vieta [Trukmė: ~? valandos]
Noriu prie sio zaidimo prisijungti, jei dar yra laisvo vietu:)
prisijungtume dviese as ir mano zmona:)

Zaidima gali zaisti 5se, butinai reiktu vieno mokancio, nes kolkas nesigilinau i sito zaidimo taisykles :)
O pats irgi noreciau suzaist, tai butu gerai, kad vienas is mokanciu prisijungtu.
Ir kaip suprantu ji zaisti iseis po shadow over camelot partijos :)
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: 2010.04.07 Hexagon trečiadienis

Standartinė Mindaugas » 2010 Bal 06 20:50

nerkis rašė:
saikas rašė:[-] Smallworld:: Nerijus + Iveta + Laisva vieta + Laisva vieta + Laisva vieta [Trukmė: ~? valandos]
Noriu prie sio zaidimo prisijungti, jei dar yra laisvo vietu:)
prisijungtume dviese as ir mano zmona:)

Zaidima gali zaisti 5se, butinai reiktu vieno mokancio, nes kolkas nesigilinau i sito zaidimo taisykles :)
O pats irgi noreciau suzaist, tai butu gerai, kad vienas is mokanciu prisijungtu.
Ir kaip suprantu ji zaisti iseis po shadow over camelot partijos :)


Žaidimas nėra sunkus. Manau bus kam paaiškinti jo eiga - tas užtruks gal kokia 10-20 minučių.

saikas rašė:[-] Smallworld:: Nerijus + Iveta + Laisva vieta + Laisva vieta + Laisva vieta [Trukmė: ~? valandos]
Noriu prie sio zaidimo prisijungti, jei dar yra laisvo vietu:)
prisijungtume dviese as ir mano zmona:)


Įtraukta

Walgis rašė:Warhammeri zaisime mes: Algirdas (as), Gediminas, Saulius, Lukas. tikimes kaipnors visi draugiskai sutilpti :)


Būtinai tada reikės komponuotis didžiąjame kambaryje, nes kitaip bus ragai. Manau būsiu klube nuo pietų (12:00 ar panašiai). Reikės apsižiūrėti ką ten pertvarkyti ir esant reikalui - perdėlioti.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: 2010.04.07 Hexagon trečiadienis

Standartinė Walgis » 2010 Bal 08 21:27

kiekvienas treciadienis vis geresnis uz buvusi, nors sikarta suzaidziau tik viena warhammer musi, bet jis buvo pakankamai ilgas (~3h), reikejo daug pagalvoti kaip iveikti priesa miske. pries wood elfus nebuvau zaides tad pries musi pasidomejau apie juos ir turejau sioki toki supratima, ko saugotis, ko nelabai. Gediminas mazai zinojo apie lizardmenus ir tai manau dalinai leme mano pergale. Aisku neatsiejamas faktorius kuris prisidejo prie mano pergales yra ziauriai gerai isridenti kauliukai, ypac paskutinius turnus, Gediminui kauliukai tikrai nesisypsojo.
Taigi musis tikrai buvo idomus ir intriguojantis, dziaugiuosi kad potruputi pradedu pazinti lizardmenus, komplektuoti gerus derinius.
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Ankstesnis

Grįžti į Žaidimų dienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 5 svečių

cron