Hexagon trečiadienis 01.04

Klubo susitikimai

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė Linas » 2012 Sau 02 13:23

Tomai uzregistruok
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė Linas » 2012 Sau 02 17:03

Kazkaip ir laukiu ir nelaukiu sio treciadienio.
Laukiu, nes
Tia gali buti geriausias metu zaidimas, kuri net galiu net ateity nusipirkti.
Nes daug kas nori ji isbandyti,o neturi galimybiu, o mes turim :)

Nelaukiu, nes
Partija gali uztrukti,nes pirmas kartas ir daug zmoniu, nors atsiliepimuose rasoma, kad nesijaucia tai :o
Jei tai bus geriausias siu metu, tai nebus idomus sie metai, nebus intrigos :) nebent Esenas :)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė Totem » 2012 Sau 03 12:20

Sveiki,

Aš būsiu klube tik apie 18.00 val. galiu dar truputi vėluoti, mat turiu susitikimą su dekane. Tad kas būsit klube turėkit mane omenyje. :D
Vartotojo avataras
Totem
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2010 Gru 19 19:22

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė Artūras » 2012 Sau 03 14:39

Sveiki!

Labai gaila, kai skaitau apie Jūsų susižavėjimus iš tremties arba kaip sakot iš "emigracijos". Gal rasiu čia tam užkampy su kuo sulošti, bet abejoju. Todėl lauksiu nekantraudamas atsiliepimų po partijos.

O staigiai sukilo reitingai galvoju dėl to, kad šitas geimas masiškai buvo supirkinėjamas kalėdoms. Aš savo kopiją irgi gavau atsitiktinai, kai kažkas atsisakė prorderio. Dar keista kaip čia HS taip staigiai apsisuko. Manau praėjus kelioms savaitėms geimeriai atvės ir pamatysime tikrąją vietą BGG. Bet irgi prognozuoju aukštą reitingą
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė Nerijus » 2012 Sau 03 16:22

Artūras rašė:Sveiki!

Labai gaila, kai skaitau apie Jūsų susižavėjimus iš tremties arba kaip sakot iš "emigracijos". Gal rasiu čia tam užkampy su kuo sulošti, bet abejoju. Todėl lauksiu nekantraudamas atsiliepimų po partijos.

O staigiai sukilo reitingai galvoju dėl to, kad šitas geimas masiškai buvo supirkinėjamas kalėdoms. Aš savo kopiją irgi gavau atsitiktinai, kai kažkas atsisakė prorderio. Dar keista kaip čia HS taip staigiai apsisuko. Manau praėjus kelioms savaitėms geimeriai atvės ir pamatysime tikrąją vietą BGG. Bet irgi prognozuoju aukštą reitingą


Neliūdėk, laukiam sugrįžtant :))
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė AndriusLT » 2012 Sau 03 16:31

Nerijus rašė:
Artūras rašė:Sveiki!

Labai gaila, kai skaitau apie Jūsų susižavėjimus iš tremties arba kaip sakot iš "emigracijos". Gal rasiu čia tam užkampy su kuo sulošti, bet abejoju. Todėl lauksiu nekantraudamas atsiliepimų po partijos.

O staigiai sukilo reitingai galvoju dėl to, kad šitas geimas masiškai buvo supirkinėjamas kalėdoms. Aš savo kopiją irgi gavau atsitiktinai, kai kažkas atsisakė prorderio. Dar keista kaip čia HS taip staigiai apsisuko. Manau praėjus kelioms savaitėms geimeriai atvės ir pamatysime tikrąją vietą BGG. Bet irgi prognozuoju aukštą reitingą


Neliūdėk, laukiam sugrįžtant :))


Man atrodo, kad kurią dieną rinksim delegaciją ir važiuosim Artūro lankyti ;)
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė Kristis » 2012 Sau 04 01:32

Na matau kad dar yra viena vieta i Eclipse, tai tikiuos spejau uzsiregistruot :)
Vartotojo avataras
Kristis
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 397
Užsiregistravo: 2010 Lap 05 11:59

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė tms » 2012 Sau 04 01:55

vos spejai ;)

Šiandien sužaidėm bandomąją partiją dviese. Įspūdžiais nesidalinsiu, ryt patys pamatysit :) Tik galiu paguosti Liną, kad į depresiją pulti tikrai neverta, noro žaisti kitus žaidimus nei kiek nesumažėjo :) Netgi norėjau paprašyt, kad Andrius atsineštų gal kokių užpildukų vakaro užbaigimui aka Valnut Grove ar pan.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3183
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė AndriusLT » 2012 Sau 04 09:35

tms rašė:vos spejai ;)

Šiandien sužaidėm bandomąją partiją dviese. Įspūdžiais nesidalinsiu, ryt patys pamatysit :) Tik galiu paguosti Liną, kad į depresiją pulti tikrai neverta, noro žaisti kitus žaidimus nei kiek nesumažėjo :) Netgi norėjau paprašyt, kad Andrius atsineštų gal kokių užpildukų vakaro užbaigimui aka Valnut Grove ar pan.


Kada startuojam su Eclipse? Aš galėčiau apie 17:15 pasirodyti.
Gal Panic Station dar kartelį vakaro pabaigai? Pratęsiant kosminę tematiką po Eclipse?
Arba kitas variantas - Linas žadėjo prigriebt šį bei tą. Aš dar mielai Letters from the Whitechapel sužaisčiau.
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Hexagon trečiadienis 01.04

Standartinė Linas » 2012 Sau 04 11:40

Andriau, Letters from the Whitechapel nepasėmiau sory
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1504
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

AnkstesnisKitas

Grįžti į Žaidimų dienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 10 svečių