Hexagon trečiadienis 11.30

Klubo susitikimai

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė tms » 2011 Lap 27 19:11

nesinori griauti Arturo iniciatyvos, bet iskart pasakau kad neprisijungsiu. Visu pirma nesu didelis sio autoriaus gerbejas, visu antra ne pats geriausias metas tokio ilgumo zaidimams kai yra begale nauju kuriuos norisi isbandyti. Sakyciau reiktu jungtis prie kitos iniciatyvos, tai yra moratoriumo nauju zaidimu pirkimui bent iki pavasario. Kiek zinau Andrius po Eseno jau prisizadejo. As mielai prisijungciau. Reiktu ir kitiems solidarizuotis kurie pastoviai maitina kluba naujais zaidimais. Prazaidus naujus turimus galima prisimint ir senus kaip Warior Knights bei tokias kaip Arturo iniciatyvas. Tai tik mano nuomone, kiti gali manyti ir kitaip

P.S.: zinoma Ora et Labora privalom isbadyti dar siais metais, kad nepasentu ;)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3183
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė Nerijus » 2011 Lap 27 19:11

Artūras rašė:Noriu išstoti su tokia iniciatyva, kurią senai puoselėjau. Gal klubo nariai neišbrokys.

Idėja tokia - iki metų galo liko 5 trečiadieniai. siūlau serijinį vieno autoriaus lošimą. Šiai serijai Uves Rosenbergo. Kaip visuomet nuo 18 val reikia palikti 2-2,5 val naujienoms sulošti, o nuo 20 ar 20.30 val kviesčiau prisijungti prie kassavaitinės strategijos partijos (t.y. kas savaitę naujas žaidimas, bet to pačio autoriaus). Koks, priklausys, kaip greitai prisijungs norintys sulošti. Tarp kitko, visai nebūtinai lošti kiekvieną trečiadienį. Na, o jei norinčių neatsiras - tada galvosiu dar ką nors.

Taigi pradedu balsavimą:

Agricola:
1. Artūras
2.
3.
4.
5.

Agricola Farmers at the moor
1. Artūras
2.
3.
4.
5.

Le Havre:
1. Artūras
2.
3.
4.
5.

Merkator
1. Artūras
2.
3.
4.

At the gates of Loyang
1. Artūras
2.
3.
4.

Ora et Labora
1. Artūras
2.
3.
4.


Artūrai, superinė mintis! Prirašyk prie: Le Havre, At the gates of Loyang, Ora et Labora. Dekui!
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė Artūras » 2011 Lap 27 19:37

Prirašiau Nerijų.
Dėl moratoriumo, kadangi man tai daugiau kolekcionavimas, tai aš ir toliau ieškosiu kaip papildyti savo rinkinį. O naujų galiu ir nenešti į klubą. Arba tik atnešti ir parodyti kaip atrodo.
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė tms » 2011 Lap 27 20:53

Arturai, jei nori zaist senus zaidimus tada nerodyk kad turi nauju :D Prie Ora et Labora prirasyk ir mane, aciu!
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3183
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė nelly k bassas » 2011 Lap 27 21:35

Artūrai, matyt, Andrius dar nepaskaitė, bet prie Laboros tai tu jį rašyk ;)

o mane tai prie Agricola ir Le Havre.

o dėl moratoriumo, tai mintis utopinė. Tiesiog ugdykit savo valią ;) Nieks verčia naujus žaist. Nežaiskit. Žaiskit senus.
Va pvz aš jau pasiilgau Ascenidng Empires, Ideology, Tigrio su eufratu.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė Totem » 2011 Lap 27 21:39

tms rašė:nesinori griauti Arturo iniciatyvos, bet iskart pasakau kad neprisijungsiu. Visu pirma nesu didelis sio autoriaus gerbejas, visu antra ne pats geriausias metas tokio ilgumo zaidimams kai yra begale nauju kuriuos norisi isbandyti. Sakyciau reiktu jungtis prie kitos iniciatyvos, tai yra moratoriumo nauju zaidimu pirkimui bent iki pavasario. Kiek zinau Andrius po Eseno jau prisizadejo. As mielai prisijungciau. Reiktu ir kitiems solidarizuotis kurie pastoviai maitina kluba naujais zaidimais. Prazaidus naujus turimus galima prisimint ir senus kaip Warior Knights bei tokias kaip Arturo iniciatyvas. Tai tik mano nuomone, kiti gali manyti ir kitaip

P.S.: zinoma Ora et Labora privalom isbadyti dar siais metais, kad nepasentu ;)


Aš jau pradedu prarasti viltį su Warrior Knights... :cry: Tikriauisiai net jeigu ir padovanočiau klubui vistiek niekas nežaistų :D
Vartotojo avataras
Totem
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2010 Gru 19 19:22

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė Artūras » 2011 Lap 27 22:04

Visus registruoju, bet perspėju, šį trečiadienį Oros nenešiu. Be to pasvarstykite, ar 4 valandos neperilgos jei nesi fanas (rosenbergo), bo to šitas yra kolkas tik vokiškas, bet su angliškai-lietuviškais paveiksliukais :lol: :lol:

Kai kitą kurį mėnesį skelbsiu kniziaus, žaisime ir tigrį būtinai, su visais papildymais
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė nelly k bassas » 2011 Lap 27 22:19

Totem rašė:
tms rašė:nesinori griauti Arturo iniciatyvos, bet iskart pasakau kad neprisijungsiu. Visu pirma nesu didelis sio autoriaus gerbejas, visu antra ne pats geriausias metas tokio ilgumo zaidimams kai yra begale nauju kuriuos norisi isbandyti. Sakyciau reiktu jungtis prie kitos iniciatyvos, tai yra moratoriumo nauju zaidimu pirkimui bent iki pavasario. Kiek zinau Andrius po Eseno jau prisizadejo. As mielai prisijungciau. Reiktu ir kitiems solidarizuotis kurie pastoviai maitina kluba naujais zaidimais. Prazaidus naujus turimus galima prisimint ir senus kaip Warior Knights bei tokias kaip Arturo iniciatyvas. Tai tik mano nuomone, kiti gali manyti ir kitaip

P.S.: zinoma Ora et Labora privalom isbadyti dar siais metais, kad nepasentu ;)


Aš jau pradedu prarasti viltį su Warrior Knights... :cry: Tikriauisiai net jeigu ir padovanočiau klubui vistiek niekas nežaistų :D


tai jei ką, tai WK ir voliojosi anksčiau klube. Taip ir nepažaidėm. Nes tada nebuvo kas taisykles žino ir nori išsiaiškinti. Bet tu žinai. Tai, škias kažkada tikrai žaisim.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė AndriusLT » 2011 Lap 27 22:23

Artūro idėja gera!
Iš tikrųjų, visi turbūt turim nenaujų žaidimų, kuriuos norėtųsi sulošti. Tik jei vakarą dalinsim į dvi dalis, retam Rosenberg'o žaidimui užteks laiko. Todėl šiai dienai, registruojuosi į vokišką Ora&Labora (nepaisant nei vokiečių kalbos, nei trukmės).
Loyang'as - trumpesnis, todėl galima startuoti ir 21 val. Preliminariai irgi registruojuosi.
Į Le Havre registruočiausi tik jei startuotume nuo 18 val.

Na ir ką, nekantriai laukiu Wallace'o mėnesio :mrgreen: Turiu nebandytą "Age of Industry" papildymą, Rise of Empires laukia savo eilės, Automobile ir Steam / Steam Barons... Va čia tai būtų mėnesiukas :)

Gal ir čia kažkokį balsavimą galima būtų padaryti..
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Hexagon trečiadienis 11.30

Standartinė Artūras » 2011 Lap 27 23:16

Le Harve per tris valandas sužaidžiame be problemų. Tai pradėjus aštuntą iki pusės dvylikos šimtu procentų baigtume
Artūras
 
Pranešimai: 293
Užsiregistravo: 2010 Lie 07 11:54

AnkstesnisKitas

Grįžti į Žaidimų dienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Bing [Bot] ir 19 svečių

cron