Hexagon penktadienis 10.28

Klubo susitikimai

Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė nelly k bassas » 2011 Spa 24 16:51

Renkamės penktadienį, Vartuose. Pradžia 19.05. Anksčiau negalima, nes kiti žmonės tę.

patalpose yra elektrinis virdulys, puodeliai, šaukšteliai ir vanduo. galit atsinešt arbatžolių, kavos, cukraus ar dar ką ir vartoti ;)


Dėl Warrior Knights. Deja tai ne klubo žaidimas. Ir dabar jau jo neturime ;(
Paskutinį kartą redagavo nelly k bassas 2011 Spa 25 20:21. Iš viso redaguota 2 kartus.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė Totem » 2011 Spa 24 17:45

nelly k bassas rašė:Renkamės penktadienį, Vartuose. Pradžios laiką dar patikslinsiu ir parašysiu.


Dėl Warrior Knights. Deja tai ne klubo žaidimas. Ir dabar jau jo neturime ;(


Na tai tada turiu savo asmeninį Warrior Knights aš ji su mielų noru atsinešiu. Šis žaidimas 2-6 žaidėjams tad norėčiau surinkti kuo daugiau žaidėju, kad galėčiau daugiau žmonių apmokyti, nes taisyklės ilgos ir netikiu kad kas kitas prisivers jas perskaityti :D . Galėčiau pradėti registraciją į šio žaidimo apmokymus ir partiją, tačiau man penktadienis labai nepalanki diena... galbūt galime pasiorganizuoti kokį laisvadienį? Juk keturios nedarbo dienos bus... ;) Vis dėlto norėčiau iš kitų atsakymo ar jie norėtų išmokti ir išbandyti šį žadimą?
Vartotojo avataras
Totem
 
Pranešimai: 210
Užsiregistravo: 2010 Gru 19 19:22

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė LithStud » 2011 Spa 24 23:41

Aš visai norėčiau išmėgint :)

Bet man skirtingai nei mirtingiesiems nebus 4 laisvų dienų taigi žiūrim ką turim penktadienį :D

Su savim turėsiu BB Team Manager vėl (na bet jei bus kokių naujienų tai įtariu nesužaisiu... vėl :D)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė tms » 2011 Spa 25 11:46

si karta naujienu bus daugiau nei bet kada. Vien as ruosiuos atsinest Eminent Domain (4zaidejai) ir Catacombs(5zaidejai). O ka Andrius privez is Esseno parodos net nedrasu pagalvot :) Sakyciau pora savaiciu bus isskirtinai naujienu pristatymo dienos ir kurt planus jau zaistiems zaidimams butu nagla bet abejotinos sekmes strategija :mrgreen:

Kaip minejo bus ilgas savaitgalis, tad butu galima koki vakara susirinkt privaciai suzaist kad ir ta Warrior Knights ir t.t.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3186
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė nelly k bassas » 2011 Spa 25 12:09

Jau nesiregistruoju prie Eminent Domain ir būtinai Catacombs nes žadu juos išbandyti iki penktadienio ;)
Paskutinį kartą redagavo nelly k bassas 2011 Spa 26 14:29. Iš viso redaguota 1 kartą.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė Linas » 2011 Spa 25 12:30

Andriau tark žodį :)
Vartotojo avataras
Linas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 1506
Užsiregistravo: 2010 Kov 26 20:13

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė nelly k bassas » 2011 Spa 25 20:21

Pradžia 19.05. Anksčiau neateiti, nebent kokiam bariuke preparty susiorganizuoti, kas ko gero ir bus ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė AndriusLT » 2011 Spa 26 09:57

Sveiki,
na, iš kelionės parvilkau: Linui > Lancaster, Rimvydui > Nefarious, Artūrui > Stone age papildymą, Powe Grid: First sparks ir Ora et Labora (vok.) Čia neskaitant vienos kitos smulkmenos, kurios bus išparduodamos pagal pageidavimą arba aukcione :roll: (7 Wonders: Catan, promo korta Power Grid).
Mano sąrašas: Panic Station, A few acres of snow, Santiago de Cuba, Dungeon Petz, Kingdom Builder, Colonial, Mil (1049), Last Will .. atrodo tiek.
Kai kuriuos žaidimus išbandžiau, kitų - dar nesu išstudijavęs. Jei kažkokių spec.pageidavimų turėsit, parašykit. Kol kas dar neapsisprendžiau ką atsinešiu šią savaitę.
Vartotojo avataras
AndriusLT
 
Pranešimai: 788
Užsiregistravo: 2010 Kov 29 08:27

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė saikas » 2011 Spa 26 10:37

AndriusLT rašė:Sveiki,
na, iš kelionės parvilkau: Linui > Lancaster, Rimvydui > Nefarious, Artūrui > Stone age papildymą, Powe Grid: First sparks ir Ora et Labora (vok.) Čia neskaitant vienos kitos smulkmenos, kurios bus išparduodamos pagal pageidavimą arba aukcione :roll: (7 Wonders: Catan, promo korta Power Grid).
Mano sąrašas: Panic Station, A few acres of snow, Santiago de Cuba, Dungeon Petz, Kingdom Builder, Colonial, Mil (1049), Last Will .. atrodo tiek.
Kai kuriuos žaidimus išbandžiau, kitų - dar nesu išstudijavęs. Jei kažkokių spec.pageidavimų turėsit, parašykit. Kol kas dar neapsisprendžiau ką atsinešiu šią savaitę.

As noriu Panic stations isbandyti? Ar atsiras daugiau norinciu?
E: Galiu ir taisykles pasiskaityti :)
Vartotojo avataras
saikas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 783
Užsiregistravo: 2010 Kov 21 19:12
Miestas: Kaunas

Re: Hexagon penktadienis 10.28

Standartinė Nerijus » 2011 Spa 26 11:28

AndriusLT rašė:Sveiki,
na, iš kelionės parvilkau: Linui > Lancaster, Rimvydui > Nefarious, Artūrui > Stone age papildymą, Powe Grid: First sparks ir Ora et Labora (vok.) Čia neskaitant vienos kitos smulkmenos, kurios bus išparduodamos pagal pageidavimą arba aukcione :roll: (7 Wonders: Catan, promo korta Power Grid).
Mano sąrašas: Panic Station, A few acres of snow, Santiago de Cuba, Dungeon Petz, Kingdom Builder, Colonial, Mil (1049), Last Will .. atrodo tiek.
Kai kuriuos žaidimus išbandžiau, kitų - dar nesu išstudijavęs. Jei kažkokių spec.pageidavimų turėsit, parašykit. Kol kas dar neapsisprendžiau ką atsinešiu šią savaitę.

:shock: :o rezervuojuos prie staliuko!
O isbandyti noreciau Panic Station, Santiago de Cuba arba Mil (1049) ;)
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Kitas

Grįžti į Žaidimų dienos

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 3 svečių

cron