7 Wonders: Duel turnyras

Klubo organizuojami turnyrai

Re: 7 Wonders: Duel turnyras

Standartinė tms » 2016 Vas 27 12:11

Pirmos dienos rezultatai:

Grupė A:
Andrius 4/4
Tomas 3/4
Mantas G. 2/4
Rūta 2/4
Mindaugas 1/4
Giedrius 0/4
Kristijonas 0/0

Grupė B:
Žydrūnas 3/3
Arvydas 1/2
Rimvydas 1/2
Artūras 0/3
Mantas T. 0/0
Marija Rita 0/0
RedBlock 0/0
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: 7 Wonders: Duel turnyras

Standartinė tms » 2016 Kov 10 01:54

po trečios dienos:

Grupė A:
Andrius 5/6
Kristijonas 5/6
Tomas 5/6
Mantas G. 2/6
Mindaugas 2/6
Rūta 2/6
Giedrius 0/6

Grupė B:
Žydrūnas 5/5
Rimvydas 4/6
Artūras 3/6
Arvydas 3/5
Mantas T. 2/6
Marija Rita 1/5
RedBlock 0/3

A grupėje Andrius, Kristijonas, Tomas peržais tarpusavyje.
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: 7 Wonders: Duel turnyras

Standartinė tms » 2016 Kov 28 14:39

Istorijai kaip viskas buvo :)

A grupės finale Tomas laimėjo prieš Kristijoną ir Andrių. Kristijonas ir Andrius nieko nelemenčios tarpusavio partijos net nežaidė.

Finale susitiko Tomas ir Žydrūnas. Fomatas iki dviejų pergalių.
Pirma partija: Tomui tai buvo antipartija nes pirmam amžiaus pasidėjo tik 3 kortas: 2 mokslo ir 1 pilką. Tačiau antram amžiuj gavo pora esminių geltonų ir šiek tiek atsigavo, turėjo realių šansų per mokslą, bet Žydrūnas žaidė labai apdairiai, dauguma žalių kortų pats įžaidinėjo, o ne diskardino, paėmė "play again" progreso tokeną ir laimėjo taškais.
Antra partija: mažiausiai pamenu, nes visiškas Tomo dominavimas, laimėta per mokslą 3io amžiaus 2am raunde.
Trečia partija: pirmam amžiuj pradėjo Tomas, tačiau vystymasis buvo apylygis. Pirmo amžiaus antroje pusėje Tomas siekdamas Žydrūną palikti be pilkų resursų padarė chrestomatinę klaidą: išleido 6 pinigus statydamas stebuklą ir pats pakeitė ėjimų eiliškumą nepaisant to, kad turėjo pirmumą. Paprastai "play again" pirmame amžiuje vykdo antras žaidėjas. Nuo to momento Tomas tapo kortas atidenginėjančiu žaidėju ir partijos eiga buvo nulemta. Žydrūnas vykdė ramią ekonomikos bumo politiką statydamas geltonas kortas (berods net 10) ir rinkdams VP. Tomas gi turėjo nebent teorinių galimybių pasipriešinti per armiją. Partija baigėsi 79:61 Žydrūno pergale su kuo ir sveikiname turnyro nugalėtoją!

Reziumė: turnyrą vertinu kaip labai sėkmingą, jis padėjo atskleisti koks neįtikėtinai gilus ir kokybiškas žaidimas buvo sukurtas 2015 metais. Manau bent jau daugiau partijų sužaidę žaidėjai labai patobulėjo, nes buvo išsamiai aptarinėjama ir narstoma po kaulelį kone kiekviena partija. Mes atradome tokius strategijos niuansus kurie jokiuose BGG forumuose nepaminėta :) Aplamai gal net esame pirmieji pravedę 7WD turnyrą nes pats žaidimas dar labai šviežias.

Asmeniškai sužaidžiau 11 partijų turnyro metu, bet čia ne tas atvejis kai buvo padauginta. Priešingai žaidimas atskleidė tiek naujų spalvų, kad norisi žaist vėl ir vėl, ypač su stipresniais žaidėjais, kas leidžia toliau mokytis :)

P.S.: prašome įmesti nugalėtojo nuotrauką
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: 7 Wonders: Duel turnyras

Standartinė Kristis » 2016 Kov 29 09:54

Sveikinimai Žydrūnai:)
Kristis
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 394
Užsiregistravo: 2010 Lap 05 11:59

Re: 7 Wonders: Duel turnyras

Standartinė kailas » 2016 Kov 29 12:16

Ačiū. Kaip dvigubai mažiau partijų sužaidęs nei oponentas ir nežaidęs dvi savaites, manyčiau pasirodžiau gerai.

Pirmoji partija: pradžia buvo super. Totalus pasmaugimas, bet visgi, pergalė kybojo ant plauko ir Tomui būtų užtekę vienos kortelės, trečias amžius įtemptas.

Antroji: per skuboti pasirinkimai, neįvertinus ateities. Dažna klaida dėl ko, lieki be aukso ir pasirinkimų. Buvau sutryptas.

Trečioji:vos galvų nenusilaužėm. Įtempta kaip styga. Tomas stiprus žaidėjas tai teko įvertinti kiekvieną jo žingsnį, o kartais ir neatspėdavau. Mano manymu ta klaida nebuvo tokia didelė (ankstyvas stebuklų pasistatymas duoda nemažą naudą, o papiruso man labai reikėjo, man partija tikrai pasunkėjo), greičiau keletos klaidelių visuma nulemė tokią išeigą.

Žaidimo sėkmę nulemia (mano nuomone): 50% kortų atvertimo kontroliavimas, 30% stebuklų pasirinkimas, tiek sau tiek paliekant oponentui ir aktyvus stebėjimas, kada jis juos gali panaudoti, sėkmė 20%.

Svarbūs pastebėjimai (mano nuomone): labai svarbu turėti aukso, kas išplečia pasirinkimų galimybes, reikia turėti bent vieną play again stebuklą, rekomenduotina 2 (pats geriausias su 12 aukso) ir reikia juos taupyti (geriausia panaudoti trečiame amžiuje). Prieš imamt pirmas kortas reikia įdėmiai įvertinti, kokie žetonai ant stalo, kokios kortos atsivertę ir kokie stebuklai pas oponentą. Atvirai pasakius teks žaist už du :roll: Karas - kaip laimėjimo strategija, atrodo silpniausiai šiuo metu.

P.S yra užsiminta apie kuriamą papildymą Q3-Q4 2016:
https://twitter.com/toinito/status/697816688587309056
Vartotojo avataras
kailas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 2011 Bir 21 11:33

Re: 7 Wonders: Duel turnyras

Standartinė Amigo » 2016 Kov 29 13:04

Geras turnyras. Nors man turnyro pravedimo formatas ir nepatiko, bet finalinės kovos buvo super, su pasimėgavimu stebėjau grandų kovas.
Trumpas mano reziume:
Tomas labai tiksliai ir toli išmasto, jo deklaruota klaida nebuvo kritiska, na pagal mane, tiesiog nedidelė klaidelė. Manau kad Tomas perdaug vienapusiškas, stengiasi visada laimėti žaliomis kortomis ir visi jo ėjimai ir strategijos paremtos tai vienai strategijai, na dar retkarčiais pabando per karybą - raudonom kortom, bet karyba - kaip pastebėjo ir Žydrūnas - yra sunkokas variantas. Žaisti ant taškų Tomas ir nemėgsta ir turbųt nelabai moka.
Žydrūnas labiau visapusiškas, jo žaidimas gal mažiau paremtas labai gilia analize, bet visus varžovo netikslumus išnaudoja puikiai. Daugeliu atvejų žaidžia ant taškų ir neduoda varžovui laimėti kitais būdais. Pats jam turnyre pralaimėjau taškais ir gana stipriai.
Turnyrą Žydrūnas laimėjo pelnytai. Jo universalus žaidimas buvo stipresnis prieš Tomo viepusišką taktiką.
Vartotojo avataras
Amigo
 
Pranešimai: 266
Užsiregistravo: 2012 Sau 20 11:23

Re: 7 Wonders: Duel turnyras

Standartinė tms » 2016 Kov 29 16:20

Ačiū, Artūrai, už pastebėjimus, nors su dauguma jų aš visiškai nesutinku. Teiginys, kad Tomas nemoka žaist per taškus, yra total bullshit. Suprantu kaip provokaciją ir kvietimą į dvikovą. Gerai, Artūrai, iššūkį priimu :)

Žaidimas per taškus yra gryna loterija kuriam atsivers palankesnės kortos. Manęs netenkina 50/50 tikimybė. Žaidimas per mokslą laimi daugumoj atvejų, tačiau su stipriu oponentu labiau rizikingas. Žaidimas per karyba yra alternatyvi puikiai veikianti strategija jei oponentas nepritinęs pinigų.

Žydrūnas gal ir mažiau sužaidęs partijų, bet jo stiliuje yra vienas niuansas kuris efektyviai suveikė prieš mano stilių. Šio momento nebuvo Kristijono ar Andriaus žaidime. Galima sakyti suveikė šioks toks netikėtumo faktorius, per mažai pažinojau oponentą. Žaidimas su kiekvienu skiriasi, pavyzdžiui žinojimas, kad žmogus nemėgsta žaist per kažką tau suteike daugiau laisvės nes leidžia apleist atitinkamas sritis koncentruojantis labiau į kitas. Tačiau pasikeitus oponentui gali greit nukentėti jei neperpranti jo stiliau. Pats Žydrūno nuosaikus stilius man neparankus. Aplamai šiame žaidime universalios taktikos nėra, ją apsprendžia ne tik kortos ant stalo, bet būtent ir oponento pažinimas. Žydrūno stiprybė taktiškai teisingi ėjimai kokius pademonstravo pirmoj ir trečioj partijoj. Antroj partijoj likau nesupratęs, sunku patikėt kad žaidė tas pats žaidėjas. Trečios partijoj pradžioj turėjau nedidelį pranašumą iki tos lemtingos klaidos (nėr prasmės ginčytis jeigu to nematot). Ties ta vieta masčiau kone 5 minutes, pasąmonė jautė kad sumąstytas ėjimas labai rizikingas, bet perkaitę smegenys nepakeitė sprendimo. Ačiū ir oponentui, kad pasinaudojo momentu ir leido iš klaidos pasimokyt :)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: 7 Wonders: Duel turnyras

Standartinė kailas » 2016 Kov 29 18:47

Antroje partijoje pati pradžia mano buvo bloga, kelios kortos paimtos bereikalo (pačios pirmos). Lygtais jas turėjau sudeginti, na žodžiu paskubėjau. Na ir tada visas žaidimas nesiklijavo.

Taip pat, mano nuomone, kad pirmam pradėti yra geriau.
Vartotojo avataras
kailas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 564
Užsiregistravo: 2011 Bir 21 11:33

Ankstesnis

Grįžti į Turnyrai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron