Pasiulymas "Hexagon Čempionatai"

Klubo organizuojami turnyrai

Kokius žaidimus įtraukti į Čempionatą? (3 pasirinktinai)

Naujakuriai (be papildimo)
5
14%
Naujakuriai (su riteriai ir miestai papildymu)
3
9%
Smallworld
5
14%
Citadeles
5
14%
Pocket rocket
0
Balsų nėra
Hansa
2
6%
Carcassonne
4
11%
Ticket to Ride - Europe arba America
6
17%
Dominion
5
14%
Power Grid
0
Balsų nėra
 
Viso balsų : 35

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 02 22:48

klubas visada neturėjo Citadels ir toliau neturi. Ten kur buvo, ten buvo asmeninės.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė LithStud » 2010 Rgs 03 00:19

na tai manau šiam reikalui galima panaudot ir asmenines kalades (pas mane lietuviška versija tai supras net ir tie kuriems problemos su anglų k.) :D ypač jei būtų daugiau žmonių (tarkim 1 stalas = 4 žmonės > laimėtojas eina tolyn ir t.t.)
>>> Mano turimi žaidimai <<<
'The dead make good soldiers. They can't disobey orders, they never surrender, and they don't stop fighting when a random body part falls off.' --Nevinyrral, Necromancer's Handbook
Vartotojo avataras
LithStud
 
Pranešimai: 326
Užsiregistravo: 2010 Rgp 24 22:54
Miestas: Kaunas

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė Mindaugas » 2010 Rgs 03 10:08

Velniava, tada aš irgi už visą šį reikalą ir su malonumu sudalyvaučiau pats.

Naujakurių turnyras ok (savo šiaip nebeturiu - atidaviau MX'ui).

Galima įtraukti kažką iš šių žaidimų:
Ghost Stories
Ticket to Ride: Europe
Warhammer: Invasion (turnyrinis deck buildingas iš 50 kortų - kiekvienas gali savo kaladęs susidėlioti iš anksto, jei nori)
Warmachine (jeigu pavyktų pritraukti dar vieną Kaunietį, mane, Saulių, ir dar ką nors, kas norėtų pasinaudoti mūsų armijomis)
Warhammer (jeigu jis vyktų vienoje vietoje; kaip pirmam kartui gal pakaktų "skirmishinio" tipo iki 1000 taškų)
Memoir'44 (why not?)
Race for the Galaxy
Citadelės

Turnyras, tarkim, galėtų vykti visą mėnesį iš anksto sutartomis partijomis (kas prieš ką žais ir t.t.).
Galima žaisti ir neoficialioje aplinkoje (Hobbyshope), tačiau tam reikėtų, kad būtų bent vienas "teisėjas" (pvz. aš arba Tautvydas).
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 03 10:50

aš palaikau idėja, kad naujakuriai turi būti su vienu papildymu. pvz. miestai ir riteriai.
hexagoniečiai gi nagli žaidėjai, ką jiem tas bazinis naujakurys? reik sudėtingesnio ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė jackgedas » 2010 Rgs 03 14:15

Mhm, as tai geriau pritariu kaip pradzioj pati pirma zinute buvo, kad butu tik vienas ar max 2 zaidimai ir galima butu sulosti per 1 ar max 2 treciadienius, nes kaip ir pats kiekviena treciadieni negaliu, tai bus daug zmoniu, kurie viena vakara ateis, o sekanti jau negales. Zaidziant 2 zaidimus, galim lost kur nors per nakti :) Kaip kad buvo kazkada cia kavinej, man atrodo jos labai geranoriskai isileidzia. Jei ne, tai mini cempionatas butu kaip tik :) mh..
jackgedas
 
Pranešimai: 12
Užsiregistravo: 2010 Kov 25 21:06

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė Nerijus » 2010 Rgs 03 14:35

jackgedas rašė:Mhm, as tai geriau pritariu kaip pradzioj pati pirma zinute buvo, kad butu tik vienas ar max 2 zaidimai ir galima butu sulosti per 1 ar max 2 treciadienius, nes kaip ir pats kiekviena treciadieni negaliu, tai bus daug zmoniu, kurie viena vakara ateis, o sekanti jau negales. Zaidziant 2 zaidimus, galim lost kur nors per nakti :) Kaip kad buvo kazkada cia kavinej, man atrodo jos labai geranoriskai isileidzia. Jei ne, tai mini cempionatas butu kaip tik :) mh..


butent, as irgi taip labiau noreciau. Nes kitu atveju labai daug bus chaoso, nieko rimto ir daug laiko reiktu paskirti, kad viska suorganizuot normaliai.

Zaidziant su daug zaidimu ir dar cia kazkas kaip minejo sulost kiekviena graju po 4 kart, tai viskas gali uztrukti kelis menesius, kas manau isbalansuos visa idomuma zaisti, juk ne kiekviena treciadieni visi gales ir panasiai. + Cia atsiranda chaosas su daug zaidimu, vienas viena nori zaisti, kitas kita, dar kitas nori kad i turnyra butu itrauktas jo norimas zaidimas, o kitas nori visai kito, nes ano pasiulytas nepatinka.

Siaip esu sugalvojes sistemele, kaip galetume zaisti su 3-5 zaidimais. Ty uz vietas butu taskai ir kiekvieno zaidimo butu sulosta po 2 kart.

Padarau balsavimo deze (virsuje) siulau isrinkti zaidimus i turnyra (iki treciadienio rugsejo 8 dienos)
Treciadieni paziuresiu, kurie zaidimai surinko daugiausiai balsu ir su tais zaidimas ramoveje siulysiu registruotis i turnyra.
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė nelly k bassas » 2010 Rgs 03 18:51

ir prasau itraukti i balsavima DOMINION.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė Armandas » 2010 Rgs 03 19:06

Mindaugas Aputis rašė:Velniava, tada aš irgi už visą šį reikalą ir su malonumu sudalyvaučiau pats.

Naujakurių turnyras ok (savo šiaip nebeturiu - atidaviau MX'ui).



Aš naujakurių turiu pilną komplektą, tai pasidalinti nebus problemų. Dėl kelių žaidimų čempionato: siūlyčiau to nedaryti, nes kaip pirmam kartui apglėbti viską iškarto bus sudėtinga, iškils nemažai nesklandumų. Siūlau pirmiausiai išbandyti kaip veikia toks čempionatas su 1 žaidimu ir jei nekyla jokių problemų, kitą čempionatą daryti jau su kokiais 3 žaidimais, dar po to jau su kokiais 5 :) Ir dar siūlau variantą tam žmogui kuris organizuoja turnyrą: mažiau kreipti į visų norus, kadangi žmonių daug, vienos nuomonės niekada neprieisi, jei tu organizuoji, tai ir organizuok savo nuožiūra kaip tavo manymu geriau, kažkam nepatiks, tegul pats organizuoja ;)
P.S. Nieko pikto, tik sakau kaip visada būna.. ;)
Armandas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010 Geg 05 16:26

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė tms » 2010 Rgs 03 19:11

dominion vos neidealiausias grajus turnyrams. Bet taciau reikia jamt tik bazini varianta, jokiu ten seasaidu ir pan. kad visi galetu zaist veinodom salygom ir butu galima zaist ant keliu stalu vienu metu. Nerijus gal dominion nezaides kad taip ignoruoja ;)

Zaidimu apklausa gerai, bet pritariu Armandai kad iniciatorius turetu jamt vadzias i rankas ir pats spresti. Mes galim tik pareiksti nuomone. Beje laukiu dominion itruakimo i apklausa, tik tada balsuosiu ;)
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3178
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Pasiulymas "Hexagon Čempionatas"

Standartinė Armandas » 2010 Rgs 03 19:20

tms rašė:Zaidimu apklausa gerai, bet pritariu Armandai kad iniciatorius turetu...

Pataisau, "Armandui" ;)
Armandas
 
Pranešimai: 9
Užsiregistravo: 2010 Geg 05 16:26

AnkstesnisKitas

Grįžti į Turnyrai

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 5 svečių

cron