Ieškau reto žaidimo

Ieškau reto žaidimo

Standartinė Nostromo » 2012 Rgs 25 07:58

Sveiki,

Visai nesenei iš Totem perėmiau "Ghost Stories" (Rokai, pažymėk savo poste jį kaip "parduotas"). Galbūt kas nors turit, ar žinot kas turi ir parduoda GS expansioną - "White Moon" ? Gal jūsų draugai, ar jūsų draugai žino ? Realiai prašau neįmanomo, nes expansionas OOP kažkur nuo 2010, bet ką čia gali žinot ;)
Tei va, jei ką nors tuo klausimu žinot, ar kur koks "paukštelis pačiulbėjo" - PM me. Dėkui.

Nostro
Nostromo
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Rgs 15 02:14

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė tms » 2012 Rgs 25 11:21

jei labai reikia tikrai imanoma, rasai laiskus BGG useriams kurie uzstate "for Trade"
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3177
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė nelly k bassas » 2012 Rgs 25 17:55

galiu pasiūlyti tik išbandyti papildymą prie progos. taigi - siūlau.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė nelly k bassas » 2012 Rgs 25 19:22

Nostro, jeigu nurodei teisinga savo gmailą, tai gavai laišką, kuris galbūt padės tau.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė Nostromo » 2012 Rgs 28 02:33

nelly k bassas rašė:Nostro, jeigu nurodei teisinga savo gmailą, tai gavai laišką, kuris galbūt padės tau.


Nelly, hell yeah gavau laiška, kuris pasiutiškai mane suintrigavo. Jei reikalas išdegs, brolau, nesuprask neteisingai, aš būsiu gatavas tave išbučiuot !

Parašysiu kaip sekes ten man.
Nostromo
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Rgs 15 02:14

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė Nostromo » 2012 Spa 07 00:59

Yeah, pagaliau ! Snd pasiemiau iš pašto WM ! Man vis dar kazkaip nesitiki, kad rankose laikau kolekcini produktą...
Nelly duotas kontaktas buvo super patikimas. Ir beje, labai fainas zmogutis. Jis net kainos nesukelė kosminės, pasiūlė tokią, kad aš net nebesiderėjau. O kokybė - LEDAS. Nes žaidimas praktiškai net nebuvo žaistas, išpakuotas, norit susipažinti su taisyklėmis.
Ryt sekmadienis, mūsų stalo žaidimų klubo diena, žadu nusiaubti klubą :)

Nelly - gaila, kad aš ne vietinis, iš manęs mažų mažiausiai alaus priklausytų :) Bet jei kada gyvenimsa suves, pažadą ištesėsiu, o kol kas - didelis ir nerealus AČIŪ. Tas pats ir kitiems "Hexagon" klubiečiams, žmogiukai - jūs nerealūs !
Nostromo
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Rgs 15 02:14

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė nelly k bassas » 2012 Spa 08 00:14

Prašom. Bile padėjo ;) Papasakok kaip sekėsi su papildymu žaist. Nes man ir be papildymo labai sunkiai kada pavyksta laimėti Ghost Storys.
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė Nostromo » 2012 Spa 08 19:40

nelly k bassas rašė:Prašom. Bile padėjo ;) Papasakok kaip sekėsi su papildymu žaist. Nes man ir be papildymo labai sunkiai kada pavyksta laimėti Ghost Storys.


No problem. Sulosem 2 partijas su skirtingais zmonem (zaideju rangas buvo ivairus, nuo beginneriu iki total geek'u). Pirma partija nelaimejom vos per p** plauka. Bet buvo tense. Beda ta, kad tamsos padarai suede Wu Fengo mama (taip, tarp 24 villager yra du zmones su WU pavarde - pagrindinio zladejaus mama ir tetis), tai jinai mirdama prakeike mus ir i zaidima atejo sviezi reinkarnacija - Tamsos Armija (Army of Dark), stiprumas - 5 juodi, plius tormentorius (reikia mesti juoda curse kaula). Lyg to maza butu i pabaiga dar atsivarte ir tikroji inkarnacija... kaip jus manot kas ? Ogi pats Bevardis (Nameless), morales tai tikrai nepakele, o kas nezino, tai Bevardis yra 5 skirtingu spalvu stiprumo, anuliuoja balta kauliuko reiksme ir ateidamas dar numusa susilpninima nuo Maldininku Rato (Circle of Prayers) plyteles. Neziurit i tai, mes Bevardi labai skaniai ir greitai sulupom ir paskui krapstem galvas, ar cia jau laimejom, ar nea, bet paskui kazkaip sumetem, kad zaidima laimesim, jei sukalsim visas reinkarnacijas, bo juk jei losi koki Nightmare, ar Hell sunkuma, tai ten buna kelios inkarnacijos ir visas reikia padet i pavesi. Taigi, problema buvo ne musime, o tai, kad sunku buvo iki jos nukeliauti, nes pastoviai reikala trukde kiti vaiduokliai. Pabaigoj situacija nepavydetina buvo, buvo mire 11 zmoniu, dar vienas ir game over. Bet kai jau pamatem sviesa tunelio gale, nutiko netiketas dalykas. Viena is su mumis zaidzianciu merginu, turejo jau pakankamai resursu sunaikinti blogi, reikejo tik paskelbti egzorcizma, bet stai ateina dar vienas vaiduoklis, juodasis Kapiniu Vaiksciotojas (Grave Walker) ir ateidamas atima paskutini "chi" tai merginai... po to koki 20 sekundziu sedejom truputi papeze.

Antra partija pasikeite zmones, prisedo keli "with more gaming experience under their belts". Si partija truko trumpiau ir sekes jau zymiai geriau. Mire vos 4 zmones is kuriu mes viean prikelem, nes reikejo gauti Kersto Letena (Claw of Vengeance), kuri kai failini uzmust vaiduokli, leidzia patraukti jo spalvos Tao tokena. Inkarnacija buvo is WM expansiono - Vartu Saugotojas (Gatekeeper). Jis pasirode nebaisus, tik 5 geltoni rutuliukai, plius - jis sunaikina portala, tai apie zmoniu gelbejima galejim sekmingai pamirst. Kai jis atejo, mes turejom tik 1 geltona Tao tokena ir buvom kitame lentos kampe. Bet nieko, spejom nueiti ir supeshti niekadeja. Deke liko tik 3 vaiduokliu kortos, bet vienas musiskis (geltonas vienuolis) baige net su 6 "chi"... monstras :)

Zodziu, White Moon yra gryna bonba ! A must have expansion ! Jis tikrai palengvina zaidima. Skirtingai nei base game, kai pradedi ramiai, bet itampa kyla i pabaiga, cia priesingai, pradzioj buna streso, nes nezinai kaip cia suktis, ar gelbet kaimiecius, ar must vaiduoklius. Bet veliau, kai kazkiek isgelbeji, reikalai pasitaiso, nebereikia bijot, kad tuos zmogelius ispjaus, be to uz isgelbejima gauni neblogu artefaktu, kurie labai padeda. Be to, isitikinom, kad Mistinis Barjeras - super dalykas.

Va toks va trumpas reportukas. Nekantraujam pakurt si geima dar, kad isitikinti, ar tikrai dabar yra zymiai lengviau laimeti...
Nostromo
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Rgs 15 02:14

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė Nostromo » 2012 Lap 19 06:09

Kadangi nereikia kurti naujos temos, tuo paciu uzklausiu cia.

Siuo metu mano wishlist top 3

1. Pillars of the Earth + expansionas
2. Last Night on Earth + Growing Hunger + Hero pack
3. Battlestar Galactica + Pegasus expansion + Exodus expansion

Prie parduodamu zaidimu skilties tokiu nemaciau, tiesa , Galaktika buvo, bet ja paskubejo paciupti mano kolega ir geras draugas, kuris pirmas kreipesi i jus. Beje, nesenei ismeginom ji pilnu pagegumu, ko pasekoje, BSG atsirado mano wishliste. Gal sakau, kas pazistat zmones, turincius ir paduodancius tuos zaidimus ? Paskutiniai mano kazkur 5 pirkti zaidimai buvo second hand, bet labai gerai islaikyti, tad kaip jau ir tapo tendencija pirkti geros kokybes naudota zaidima uz gera kaina, nei nauja. Reciausias is tu panasu bus Pillarsu expansionas, nes berods lyg ir OOP jis. Na, bet White Moon irgi buvo OOP, ale, deka geru zmoniu ir ju pazinciu rato...

Beje, kalbant apie tikrai retus reliktus, gal kam teko pazinoti laiminguju, norinciu isvaduoti savo stalo zaidimu kolekcija nuo Descent: Road to Legends arba Blue Moon: The Card Game - Pillar ir Aqua rasiu deku ?
Nostromo
 
Pranešimai: 6
Užsiregistravo: 2012 Rgs 15 02:14

Re: Ieškau reto žaidimo

Standartinė Nerijus » 2012 Lap 20 01:10

Nostromo rašė:Kadangi nereikia kurti naujos temos, tuo paciu uzklausiu cia.

Siuo metu mano wishlist top 3

1. Pillars of the Earth + expansionas
2. Last Night on Earth + Growing Hunger + Hero pack
3. Battlestar Galactica + Pegasus expansion + Exodus expansion

Prie parduodamu zaidimu skilties tokiu nemaciau, tiesa , Galaktika buvo, bet ja paskubejo paciupti mano kolega ir geras draugas, kuris pirmas kreipesi i jus. Beje, nesenei ismeginom ji pilnu pagegumu, ko pasekoje, BSG atsirado mano wishliste. Gal sakau, kas pazistat zmones, turincius ir paduodancius tuos zaidimus ? Paskutiniai mano kazkur 5 pirkti zaidimai buvo second hand, bet labai gerai islaikyti, tad kaip jau ir tapo tendencija pirkti geros kokybes naudota zaidima uz gera kaina, nei nauja. Reciausias is tu panasu bus Pillarsu expansionas, nes berods lyg ir OOP jis. Na, bet White Moon irgi buvo OOP, ale, deka geru zmoniu ir ju pazinciu rato...

Beje, kalbant apie tikrai retus reliktus, gal kam teko pazinoti laiminguju, norinciu isvaduoti savo stalo zaidimu kolekcija nuo Descent: Road to Legends arba Blue Moon: The Card Game - Pillar ir Aqua rasiu deku ?



Pillars of the Earth turiu, tik vokieciu leidimas. (ant korteliu uzklijuotas lt vertimas, visur kitur vokiskumo, kaip ir nera).

Jei domins, rasyk.
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Kitas

Grįžti į Ieško

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron