Parduodama OGRE KINGDOM armija

Parduodama OGRE KINGDOM armija

Standartinė Saulius » 2010 Kov 05 09:39

http://wargames.lt/forum/viewthread.php ... ead_id=847

Ka tik pasirodė dar vienas skelbimas, parduodami OGRE KINGDOM, batalionas ir papildomai du herojai, du Gorgeriai, jis nori 75% nuo mokėtos sumos, manau tai nerealu, todėl reikia tartis. Kaip minėjau ankščiau, tai pati pigiausia rasė Warhammeryje ir kartu greičiausiai surenkama bei nesunkiai nudažoma. Čia būtų geras staratas apturėti OK armiją už 500-800Lt viso 2250pt jei gerai seksis ir kartu neblogai konvertuosi.
Jis parduoda :
Starteri (4 Bulls, 4 Ironguts, 24 Gnoblars, 4 Leadbelchers) 239Lt naujas (kažkur dingo 2 Bulls) -aš duočiau iki 120Lt
4x Ironguts 90Lt nauji - aš duočiau iki 50Lt
2x Gorger po 45Lt nauji - aš duočiau iki 35Lt už vnt.
Tyrant 90Lt naujas - aš duočiau iki 60Lt
Hunter 90Lt naujas (be tigrų) - aš duočiau iki 20Lt
Maneater 53Lt naujas - aš duočiau iki 30Lt
Armybook yra 68Lt naujas - aš duočiau iki 20Lt (nes greitai bus perleistas naujas ir šitas taps nereikalingu)
Viskas klijuota išskyrus metaliniai nesilaiko, dauguma nedažyta, vienas standartas nulaužtas, o kadangi suklijuoti plastikiniai, tai prieiti su dilde bus problematiška ir gal ne taip suklijuota kaip norėtūsi bei kažkas padažyta ne su meile.


Tai apie 1600pt armijos.
Viso aš suskaičiuoju: 675Lt nauja, aš manau, kad verta mokėti iki 370Lt
Iki pilnos 2250pt armijos dar reikėtų (4 Irongutu 90Lt, 3 Butchers po 90Lt, 4 Yhetee po 45Lt) tai dar +540Lt (be nuolaidos nauji, bent jau pagal populiariausią armijos konfiguraciją). Realiai Maneater ir Hunter nėra dažnai naudojami, nes jų vertė taškais žaidime yra pervertinta pagal jų sugebėjimus smarkokai.

Jis sako, kad mokėjo 730Lt, savininkas norėtų gauti 550Lt
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Parduodama OGRE KINGDOM armija

Standartinė Saulius » 2010 Kov 05 10:14

Ilgą laiką stebiu forumus šios rasės, pačiam labai patinka ji ir pastebėjau tendenciją, kad šią armiją vis dažniau renkasi veteranai žaidėjai iš užsienio. Ji yra labai unikali, gana silpna ir todėl laimėti su ja yra sudėtinga, reiškia pergalė su Ograis prieš kitą rimtą žaidėją atneša didesnį pasitenkinimą ir džiaugsmą, bei įrodo, kad esi geras strategas ir taktikas. Kadangi armija neturi niekada kiekybinės persvaros, priešų būna 2-4 kartus daugiau, todėl bet kokia klaida ir bereikalingi praradimai yra skaudųs.
Žodžiu norint su šia rase sėkmingai žaisti, reikia gerų sugebėjimų ir didelio užsispyrimo analizuojant galimybes tiek savo tiek priešų. O šiaip teko matyti kaip ji žaidžia, tikrai labai įdomi, nenuobodi ir turinti daugiau šarmo už dauguma kitų.
Jos knyga žada perleisti šiais, vėliausiai ateinančiais metais, todėl ji sustiprės. Be to, kaip taisyklė gali pabrangti apie 15%, kaip su visom vyksta.

Aš turiu pasidares ne vieną rosterį šios armijos, bet daug maž 2250pt atrodo taip pas mane :

Lordas
1 Tyrantas apie 300pt (su magiškais daiktais)

Herojai
1 Butcher apie 180pt (su magiškais daiktais)
1 Butcher apie 180pt (su magiškais daiktais)
1 Butcher apie 180pt (su magiškais daiktais)

Core
3-4 Bulls apie 130pt
3-4 Ironguts apie 230pt
3-4 Ironguts apie 230pt
3 Ironguts apie 180pt
20 Gnoblars 40pt
10 Gnoblar Trapers 60pt

Special
4 Yhetee 260pt
2 Leadbelcher 120pt
2 Ledbelchers 120pt

Rare
1 Gorger 75pt
1 Gorger 75pt
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29


Grįžti į Parduoda

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 14 svečių