Mano pasiulymas del klubo ateities

Oficialus klubo reikalai

Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė Walgis » 2011 Sau 09 18:33

Sveiki,
taigi as cia kuri laika suku tokia minti tad noriu ja jum ir issakyti, nesmerkit isanksto o argumentuotai pateikite savo nuomone :)

taigi, siuo metu klubas kaip ir yra issiskyres i dvi dalis, warhammeris ir kiti stalo zaidimai, man asmeniskai tai nepatinka, o klubas yra visgi vienas ir kaip suprantu buvo kurtas vieningai visiem stalo zaidimam tame tarpe ir WH :)

mano ideja yra ta kad vel visi susiburtume i viena patalpa. kai klubas bus iregistruotas bus galima suorganizuoti koke nors labdara, bus galima pervesti 2% (as asmeniskai sugebeciau surinkti iki ~400-500lt). tad klubo finansine padetis pasitaisys.
Kodel kluas issiskyre i dvi dalis, del issikraustymo i karininku ramove (nesakau kad ten blogos patalpos ar blogas dalykas kad ten isvyko) galiu pasakyti is warhameristu puses mes negalime susirinkti treciadieniais tad pasilikome senose patalpose. Kodel mano nuomone karininku ramove nera gera vieta klubui. Todel kad ten galima rinktis tik treciadieniais ir tik nuo 18h, tai yra ziaurus limitas, kurio deka labai daugybe norinciu zmoniu eiti i kluba to negali padaryti. As buciau uz tokia klubo vieta kur galetu ateiti visi kas noretu prie jo prisijungti.
Mano siuloma vieta (aisku yra ir geresniu variantu) yra kolegose pries senases hexagon/fenikso patalpas, ten yra 4 erdvus kambarei su koridoriumi kuriame galetu buti spintos su stalo zaidimais. aisku tie kambarei reikalauja tvarkymo ir restauracijos bet mano galva tai nebus problema nes kaip jau anksciau minejau klubo finansine padetis pageres ir mes susitvarkytume kluba. o tose patalpose gales zmones ateiti beveik kiekviena diena ir suzaisti stalo zaidimo partija.

taigi as siulyciau klubui vel susiburti i vienas patalpas, kad galetu prisijungti zmones ir tie kurie negali treciadieniais ateiti.

ka jus apie tai manote?

p.s.
atsiprasau uz gramatines klaidas ir lietuvisku raidziu nebuvima bei "B" raides praleidima kai kuriose vietose nes mygtukas sunkiai veikia.
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė tms » 2011 Sau 09 23:24

nenoreciau isivelt i gilias diskusijas, bet atsakyti reikia :) siuo metu bendrumo tik tiek kad naudojames vienu forumu. Nera dideles prasmes priverstinai jungtis jeigu interesai gana skirtingi ir ju derinimas gali virst skausmu abiem pusems. Siuo metu Hexagon klubas jau ikurtas klubo nariu lesomis. Tarp kitko Sauliaus (warhammeristo) buvo klausta ar jus noretumete kazkaip dalyvaut klubo kurime. Atsakymas buvo kad neverta, su kuo galima pilnai sutikti. Manau mes turime likt atskiri vienetai ir bendradarbiaut tik kiek abiem pusem naudinga. Mums labai patogu turet viena sventa savaites diena kur susirenka daug zmoniu. Jums gi priesingai, losiat vienas pries viena, tad rinktis galit kada susitariat. Cia tik pavyzdys. Del Kolegu patalpu mes ju neissizadam, gali kada nors tekt ir gryzti, bet siuo metu Ramovej geriau nes yra pakankamai vietos ir aplinka kulturingesne. Bet kokiu atveju vargu ar klubas imtusi investuot savo kuklias lesas i Kolegu patalpas.

Jei norite panaudoti 2% savo veiklai vystyti reikia tartis, manau klubas galetu pagelbeti siuo klausimu
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė Walgis » 2011 Sau 16 14:03

del tu 2% beda tada kyla, nes niekur nebus parasyta kas kiek pevede pinigu.
as savo ruostu tada is zmoniu kurie pervers surinksiu rekvizitus (atrodo taip vadinasi) ir paprasysiu kad mazdaug pasakytu kiek ten pinigu nuo ju gaunasi.
Noretusi isvengti pykciu ;)
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė nelly k bassas » 2011 Sau 16 15:33

tai šioj vietoj viskas ok. o ką manai apie tai, kad kai kurie klubo nariai rinko pinigus, kad kluba registruoti, o kai kurie nė kiek neprisidėjo?
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė Walgis » 2011 Sau 16 16:52

na as su mielu noru buciau prisidejas bet kad as treciadieniais negaliu ateiti. Tad ir paduoti kam nebuvo. Ir zaist negalejau stalo zaidimu. Jeigu kazkas pasake kad mum neverta bendradariauti tai cia jo nuomone, as visada buvau ir esu uz bendradarbevima :) Tiesiog dabar man nera galimybes atvykti treciadieniais, o noro daug yra.
O mes savo ruostu Warhammer pletem, stalus tvarkem, zole klijavom, terrain gaminom, naujus zmones apmokem ir t.t.
Dabar va tik tokia dilema gaunasi kad kaip ir du atskiri klubai esame, nors abieju tikslai tokie patys, pletoti stalo zaidimus Lietuvoje.

As uztai ir siulau kad visi susirinktumeme vienoje vietoje ir nebutu tokiu gincu ;) na bet yra kaip yra, o kaip bus nieks nezino :)
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė tms » 2011 Sau 16 18:17

panasumo kaip tarp lauko ir stalo teniso: abu sportai, abu tenisai, abiejuose dauzo kamuoliuka :) deja skiriasi visa kita. Praktikoje niekas nekuria teniso asociacijos o kuria atskiras lauko ir stalo teniso asociacijas
Vartotojo avataras
tms
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 3173
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 20:32

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė Walgis » 2011 Sau 16 18:25

nu tai dar kurkit atskiras tada carcasone, warcraft, world of warcraft, monopoly, dixit ir t.t. asociacijas....
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė nelly k bassas » 2011 Sau 16 20:41

siūlau taip detalizuotai neskaidyti, bet kurti apjungtą monopoly - alias - uno asociacija ;)
Vartotojo avataras
nelly k bassas
Hexagon klubo narys
 
Pranešimai: 2241
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė Walgis » 2011 Sau 26 14:37

girdejau gandus kad jus atsikraustot atgal i feniksa. ar tai tiesa?
jei taip galbut tada verta apsvarstyti mano pasiulyma del patalpu priesais feniksa irengima?
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Mano pasiulymas del klubo ateities

Standartinė Nerijus » 2011 Sau 26 15:33

Walgis rašė:girdejau gandus kad jus atsikraustot atgal i feniksa. ar tai tiesa?
jei taip galbut tada verta apsvarstyti mano pasiulyma del patalpu priesais feniksa irengima?

Taip, nuo vasario 2 gristam, tai tuo paciu manau ir bus galima apziureti tas patalpas. :)
Vartotojo avataras
Nerijus
 
Pranešimai: 622
Užsiregistravo: 2010 Vas 20 00:39

Kitas

Grįžti į Klubo administravimas

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 2 svečių

cron