Miniatiūrų apipavidalinimas

Slaptiosios Ios pajėgos, kurios kovoja vardan savo dievo. Būrius sudaro magai medžiotojai ir legendinis "Dawnguard". Kovodami prieš žmonių karius jie naudoja konstruktus, kurie varomi gryna magiška jėga, kas yra visiška priešprieša standartiniams anglimi ir garu varomiems. Ši frakcija pasirodė 2009 metais.

Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 11 13:57

Hmmmm dabar galvoju, kad aš noriu dažyti savo karius man patinkančiomis spalvomis, tačiau jos yra Cygnar frakcijos standartinės spalvos...

Neatrodys kvailai, jeigu aš nesivadovausiu "artais" o dažysiu individualiai? Nebijau spalvų nuėmimo ateityje, jeigu nepatiks ir t.t.

Kaip manote? :)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė Walgis » 2010 Kov 11 14:04

as dazyciau kaip man patinka :) bent jau pats rosiuos lizardus (jeigu turesiu) dazyti pilkai juodai (the evil ones). Manau figureles turetu but apipavidalintos pagal kiekvieno skoni, nesilaikant standartu :)
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė magyar » 2010 Kov 11 14:19

Iš tiesų, neverta prisirišti prie oficialiosios spalvinės gamos. Jeigu taip parodyta taisyklių knygoje, dar nereiškia kad visi taip turi daryti. Iš tiesų, originalus spalvinis sprendimas (ypač, jeigu jis vykęs :D) - visuomet vertingesnis už kopiją.
magyar
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 11:38

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 13 04:35

Iškarto įspėju - nebandykite tyčiotis ir erzintis :)
Suprantu, kad daug kas čia blogai, įskaitant spalvų gamą.

Pirmas blynas čia, ir dar negalutinis. Reikės užmest dar vieną-du sluoksnius, po to lakuoti dar, bazę sutvarkyti, išlyginti išėjusias spalvas iš už savo ribų. Ant bazės priklijavau nestipriai, kad galėčiau nuimti. Tačiau jau miego noriu, kantrybės šiai nakčiai nebeužtenka :D

Šiaip visą figūrėlę klijuoju ne mirtinai, kad nereikėtų paskui verkti, kad "oi kaip būtų gerai pakeisti kokį kumštį į kažką kitą".

NEPERDAŽYSIU! Nusprendžiau daryti kitaip. Tai yra mano PIRMOJI dažyta (ir dar dažoma) figūrėlė gyvenime, todėl noriu, kad visos juos palaipsniu atspindėtų mano "progresą". Po kokių metų bus smagu pasižiūrėti į vieną iš pirmųjų miniatiūrų, nuo kurių pradėjau :)

DSC_6497.jpg
Mindaugo Warmachine 01

DSC_6500.jpg
Mindaugo Warmachine 02

2010-03-13_033456.gif
Mindaugo Warmachine - Animuotas GIF
2010-03-13_033456.gif (262.79 KiB) Peržiūrėta 16702 kartus(ų)
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė Saulius » 2010 Kov 13 09:08

Kaip pirma figurėlė, visai gerai, geriau nei man yra pavykę.
Vartotojo avataras
Saulius
 
Pranešimai: 70
Užsiregistravo: 2010 Vas 19 20:29

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė Walgis » 2010 Kov 13 10:21

tikrai nice atrodo! man bent jau daug geriau atrodo nei baltai butu dazyta :)
Paveikslėlis

Goq, gar, hua cho xlanax zec!!!
Vartotojo avataras
Walgis
 
Pranešimai: 181
Užsiregistravo: 2010 Vas 21 15:12

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė magyar » 2010 Kov 13 12:12

Wow! Liuks. Dabar tik betruksta highlighto su sviesne melyna kai kuriose vietose arba, atvirksciai, nestipraus pa'shade'inimo. O siaip... saunu... thumbs up!
magyar
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 11:38

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 13 13:55

Nus kolkas kokybe neesu itin patenkintas, nes nemoku detalumo išgauti. Bet pradžiai pusė velnio.


Yra kasnors dar smulkiau už 000 teptuką?

P.S. Šešėliavimas dar man kolkas toli šviečia. Reikės pasieksperimentuoti ant kažko kitko.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė 374 » 2010 Kov 13 14:30

Mindaugai, patikėk, tu nereikia mažesnio nei 000 teptuko. skiesk dažus ir nesistenk išgauti galutinio vaizdo vienu sluoksniu. Pvz, aš didžiają dalį dažymo naudoju 1 arba 0 teptukus, o mažesniais nebent akių vyzdžius tepu, ar lūpas.
374
 
Pranešimai: 7
Užsiregistravo: 2010 Vas 24 00:38

Re: Miniatiūrų apipavidalinimas

Standartinė Mindaugas » 2010 Kov 14 03:38

Mhm. Supratau, kad mažesnio nereikia padirbėjęs su emale :) Atradimas kažkoks kardinalus. Akrilas pradžioj gal kiek pernelyg nepatogus man dalykas, nes su "Humbrol" "gloss", "matt", "satin" ir "met" tonų spalvomis gaunasi kažkas kardinaliai kitokio, nei kad pirmasis variantas. Ir pilnai pakanka dvigubai didesnio teptuko nei 000.

Na, čia tiesiog reikia įgūdžių dar, tačiau "naujieji" dažai kaip koks gryno oro gūsis.
Paveikslėlis
Vartotojo avataras
Mindaugas
 
Pranešimai: 407
Užsiregistravo: 2010 Vas 16 20:59

Kitas

Grįžti į Frakcija: Retribution of Scyrah

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron