Retribution of Scyrah: glaustas fluff'as

Slaptiosios Ios pajėgos, kurios kovoja vardan savo dievo. Būrius sudaro magai medžiotojai ir legendinis "Dawnguard". Kovodami prieš žmonių karius jie naudoja konstruktus, kurie varomi gryna magiška jėga, kas yra visiška priešprieša standartiniams anglimi ir garu varomiems. Ši frakcija pasirodė 2009 metais.

Retribution of Scyrah: glaustas fluff'as

Standartinė magyar » 2010 Vas 23 13:11

Kadangi pats žaidžiu už elfus (Retribution of Scyrah), tai pabandysiu palaipsniui papasakoti kas tai per armija. Ir pradėti, matyt, reikėtų nuo jos backgroundo.

"We are not Your average pointy ears"

Taigi, jeigu jūs tikitės ir šiame pasaulyje išvysti įprastinius elfus, tai šiek apsirinkate. Žinoma, jų ausys - ilgos ir smailos, veido bruožai - vėlgi elfiški ir gyvenimo trukmė ne tokia trumpa kaip žmonių. Tačiau tai tikrai ne tie taurūs sutvėrimai, kuries pažįstame, tarkim, iš J.R.R.Tolkieno knygų. Jie greičiau primena elfus iš Sapkowskio "Raganiaus" ciklo. Tai desperacijos apimta tauta ant išnykimo ribos, kuri pateisina bet kokias priemones kovoja vardan išlikimo. Bet apie viską nuo pradžių.

Kai pasiskaitai Retribution'o beletristiką, kyla labai daug asociacijų su nacionalsocialistų iškilimu tarpukario Vokietijoje. Žinoma, ne ideologinių, bet greičiau istorijos susiklostymo paralelių. Elfai, viena iš seniausių Immoreno rasių, kadaise buvo galinga ir klęstinti civilizacija. Elfų istorikai teigia, jog senoji Lyoss'o civilizacija pati viena būtų galėjusi atremti orgotų įsiveržimą į Immoreno kontinentą (tą patį, kuriame ir yra įsikurusios visos Geležinės Karalystės (Iron Kingdoms) - Khador, Cygnar, Protectorate of Menoth, Cryx). Tačiau klęstinčią Lyoss'o imperiją sunaikino netikėtas kataklizmas - nepavykęs bandymas išsikviesti į šį pasaulį elfų dievus ir suteikti jiems fizinius kūnus. Na, ne visai nepavykęs, nes dievai visgi išgyveno per portalo sprogimą ir netgi išlaikė savo fizinę formą, tačiau didysis sprogimas visiškai sunaikino Lyoss'o sostinę su milijonais gyventojų, o pačią Lyoss'o imperiją pavertė dykvietę, kurioje dar ilgai lijo liepsnojančių akmenų lietus.

Likusius gyvuosius elfų dievai vedė per visą kontinentą į Immoreno vakarus, kur geografiškai patogioje vietoje įkūrė naują elfų valstybę - Ios'ą. Tauta gyveno drauge su savo dievais ir kurį laiką kaip ir viskas buvo gerai, bet netrukus Ios'ą vėl pradėjo persekioti įvairios nelaimės - visokios visuomenės stagnacijos, pilietiniai karai ir tarpusavio žudynės, visuotinė žynių beprotybė, pradėjo atsirasti visokios sektos. Pradėję silpti dievai nusprendė išeiti ir leisti savo globotiniams gyventi atskirai. Niekas nežinojo, kur patraukė dievai, tačiau netrukus pasidarė tik dar blogiau. Atsirado teorija, jog daugelis dievų greičiausiai mirė. Pavyzdžiui, įrodymu jog mirė vaisingumo ir gimstamumo deivė, galėjo būti tas faktas, jog pradėjo gimti elfų kūdikiai neturintys sielos. Netrukus elfai suranda ir gražina į Ios'ą vienintelę žinomą gyvą savo deivę - Scyrah. Tačiau deivė silpsta ir merdi. Panašiu metu atsiranda ypač ekstremistinė radikali grupuotė "Retribution of Scyrah". Jos teigimu, tam kad išgelbėti deivę ir visą tautą, būtina sunaikinti visus žmogiškos kilmės magijos naudotojus, kurių veiksmai esą sekina deivę. Ilgai laiką šios sektos nariai yra persekiojami, tačiau ilgainiui nerandant sprendimo dėl deivės Scyrah, retribucionistai sulaukia vis daugiau palaikymo, įgauna didelę karinę galią ir paima faktinę valdžią politiniu keliu. Tiksliau Ios'o valdžia tampa jų įkaitais ir turi pradėti skaitytis su "Retribution of Scyrah". Tiesa, reikia pažymėti, jog "Retribution of Scyrah" nėra tikroji Ios'o kariuomenė, ją finansuoja kelios labai įtakingos elfų didikų giminės. Didžioji dauguma Retribucijos pajėgų yra dislokuotos už Ios'o ribų, priešiškose, daugiausiai Khadoro, žemėse, slaptose požeminių bunkerių bazėse ar tankiuose miškuose, iš kur laiku atėjus galės smogti greitą ir stiprų smūgį priešui. Nuosaiki Ios'o valdžia baiminasi, jog radikalūs "Retribution of Scyrah" veiksmai ir galimas karas atneš elfų tautai galutinį sunaikinimą, tačiau ekstremistų atsakymas vienas: "nei žingsnio atgal ir jokio gailesčio žmonėms".

Netrukus agentai perduoda nepatvirtintus, tačiau patikimai skambančius gandus, jog Khadoro magai nelaisvėje laiko elfų žiemos dievą Nyssor'ą. Pradedama rengti precedento neturinti karinė operacija. Čia vėlgi turiu prisiminti Trečiojo Reicho Vokietiją ir II pasaulinio karo pabaigą, nes ši operacija labai primena paskutinį Vokietijos bandymą perlaužti karo eigą, vadinamąjį "Battle of Bulge". "Retribution of Scyrah" priešui nepastebėjus giliai į Khadoro teritoriją įveda didžiules karines pajėgas ir pradeda Brunzigo forto puolimą, idant nukreiptų priešo dėmesį. Tuo tarpu mažos elitinės pajėgos turi įsiveržti į fortą iš užnugario ir išvaduoti Nyssor'ą iš įkalinimo. Bet Khadoro magams pačią paskutinę sekundę pavyksta išvežti paslaptingąjį kalinį nežinoma kryptimi.
Nors operacija nepavyko, tačiau elfai pasiekė dvi nedideles pergales - patvirtino savo dievo Nyssor'o egzistavimą ir smogę skaudų smūgį sugebėjo taip pat tyliai ir nepastebimai pasitraukti. Karas prasidėjo ir nuo šiol priešas niekada nebesijaus saugus.

Taip mes atsiduriame esamajame Warmachine Prime MKII laike, nuo kurio toliau vystysis Ios'o elfų tautos istorija.

Tai tiek bendrai apie elfus ir su kuo jie valgomi. Netrukus pabandysiu parašyti "Retribution of Scyrah" kaip armijos apžvalgėlę, kokios jos stipriosios ir silpnosios pusės ir t.t.
magyar
 
Pranešimai: 29
Užsiregistravo: 2010 Vas 23 11:38

Grįžti į Frakcija: Retribution of Scyrah

Dabar prisijungę

Vartotojai naršantys šį forumą: Registruotų vartotojų nėra ir 1 svečias

cron